PREZENT - Chusta Desigual do zamówienia powyżej 490 zł!PREZENT - Chusta Desigual do zamówienia powyżej 490 zł!TEGO CHCĘ!
+48 691 429 847 (dni robocze, 8-15)

Damskie Torebki, Torby Converse
Kolekcja: jesień/zima 2019Converse

Converse zna zdecydowanie każdy miłośnik mody. Ogromny wybór produktów dostępnych w magazynie ✅ a gwarancja oryginalności produktów już od 2008 roku ✅ Nie wahaj się i wejdź do raju marki Converse. Ta stylówa pośród butów, jak i ubrań ze swoją typową gwiazdą w logo powstała już w 1908 roku! Założyciel Marquis M. Converse wtedy zadecydował produkować wysokiej jakości buty Converse dla zwykłych ludzi. W 1917 roku nadeszła zmiana, kiedy Converse przedstawiło buty o nazwie All Star. Były one przeznaczone dla koszykarzy, ale szybko rozpowszechniły się nawet do światowych ulic. Butów damskich Converse nie powinno brakować w żadnej szafce z butami nowoczesnej stylowej kobiety. To nie są tylko trampki, Converse to też torby i torebki, które zachwycą każdego.

Zobacz filtry
  • -20 %
  • nowość
  • -20 %
  • nowość
Ta strona wykorzystuje ciasteczka cookies, do świadczenia usług, reklamy spersonalizowanej i analizy wyświetleń. Następne informacje