+48 691 429 847 (dni robocze, 7-15)

Jak wymienić / zwrócić produkt

Można zwrócić lub wymienić swój towar w ciągu 14 dni od dostarczenia zamówienia. Wystarczy wysłać nieużywane i niezniszczone produkty z powrotem na nasz adres wraz z informacją od kogo paczka przychodzi czy będzie to zwrot lub wymiana i numer rachunku gdzie w przypadku zwrotu zwrócić pieniądze. W przypadku wymiany, proszę podać za który produkt/rozmiar wymienić. 

Adres (tutaj prosimy przysyłać wymiany i zwroty)
(Prosimy o napisanie dokładnego sformułowania adresu)

Przesyłkownia Differenta
ID: 9596421Plac Juliusza Słowackiego 143–400 Cieszyn
Polska

W przypadku butów, prosimy o wysłanie w niezniszczonym a nieoklejonym pudełku. W przypadku odzieży i akcesoriów, metki są dowodem na to, że produkt był nieużywany.

Ze względów higienicznych bielizna nie podlega zwrotowi lub wymianie. 

Dostawa i płatność

Darmowa dostawa powyżej 170 zł

Zamówienia powyżej 170 zł mają u nas DARMOWĄ dostawę ;) W koszyku wszystko samo się policzy, odliczy i zaliczy do rachunku. Nie martw się;)

Wszystko jest dostępne w magazynie

Nie chcemy, żeby ktoś musiał czekać na swoje piękne nowe produkty. Dlatego mamy wszystko dostępne w magazynie. Złóż zamówienie do godziny 12:00, a my jeszcze dzisiaj zamówienie wyślemy. Zamówienia po godzinie 12:00 wysyłane są następnego dnia rano.

Dostawcy i cena dostawy

Paczkomaty (10 zł)
Poczta Polska (15 zł)

DPD (13zł)

Ta strona wykorzystuje ciasteczka cookies, do świadczenia usług, reklamy spersonalizowanej i analizy wyświetleń. Następne informacje