Wskocz do wiosny!Wskocz do wiosny!Zakochaj się
fb
+48 691 429 847 (dni robocze, 8-15)

Mogę płacić przy odbiorze kartą?

Każdy dostawca oferuje różne sposoby płatności, dlatego zalecamy dowiedzieć się o tej możliwości dokładnie u konkretnego dostawcy.

 

Jak pakujemy?

Z miłością i starannością. 
  • Każdy produkt przed wysłaniem kontrolujemy ze starannością. Używamy wypełnienia, aby produkt podczas ewentualnego upadku pudełka na ziemie wszystko przeżył. 
  • Staramy się recyklować materiał opakowaniowy tak, abyśmy nie niszczyli środowisko naturalne. Pudełko poddane recyklingowi poznasz dzięki naklejce "EKO pudełko".
Ale mimo tego, w razie jakiegokolwiek problemu, prosimy o informację. Obiecamy, że wszystko rozwiążemy tak, aby każdy był w stuprocentach zadowolony. 
 

Chcę reklamować produkt. Jak to zrobić?

W przypadku reklamacji należy zwrócić towar wraz z kopią faktury i opisać wadę do przesyłki. 
Adres to:

Przesyłkownia Differenta
ID: 9596421Plac Juliusa Słowackiego 143–400 Cieszyn
Polsko 


Postaramy się rozwiązać Twoją reklamację tak szybko, jak to możliwe. Należy jednak pamiętać, że nie jesteśmy producentem, lecz sprzedawcą. Musimy skontaktować się odnośnie każdej reklamacji bezpośrednio z producentem, co może przedłużyć rozpatrzenie. Ale nigdy nie przekroczy 30 dni danych ustawą.

O sposobie rozpatrzenia twojej reklamacji będziesz poinformowany wiadomością e-mail lub pracownikiem obsługi klienta.

Zwracam towar z powrotem. Jak długo mogę oczekiwać zwrotu pieniędzy?

Peníze vracíme vždy co nejdříve, nejpozději však do 14 dnů od doručení zboží zpět na naši adresu: 

Pieniądzie zwracamy najszybciej jak to możliwe, ale nie później niż w ciągu 14 dni od dostarczenia towaru na nasz adres:  

Przesyłkownia Differenta
ID: 9596421Plac Juliusa Słowackiego 143–400 Cieszyn
Polsko 

 

Naprawdę staramy się wszyscy jak najbardziej, więc prosimy o zrozumiałość i prosimy o kontakt, jeśli pieniądze nie pojawią się na twoim koncie w danym terminie.

Nie musisz się martwić o swoje pieniądze. Dowodzi tego zadowolenie dziesiątek tysięcy naszych klientów od 2008 roku.

Czy wszystko jest dostępne w magazynie?

Wszystkie produkty MAMY DOSTĘPNE W MAGAZYNIE i wysyłamy je natychmiast. Złożone zamówienia do godziny 12:00 są zwykle wysyłane tego samego dnia roboczego. Czas dostawy wynosi zazwyczaj 2-3 dni robocze.

 

Ta strona wykorzystuje ciasteczka cookies, do świadczenia usług, reklamy spersonalizowanej i analizy wyświetleń. Następne informacje