+48 691 429 847 (dni robocze, 7-15)

Mogę płacić przy odbiorze kartą?

Każdy dostawca oferuje różne sposoby płatności, dlatego zalecamy dowiedzieć się o tej możliwości dokładnie u konkretnego dostawcy.

 

Jak pakujemy?

Z miłością i starannością. 
  • Każdy produkt przed wysłaniem kontrolujemy ze starannością. Używamy wypełnienia, aby produkt podczas ewentualnego upadku pudełka na ziemie wszystko przeżył. 
  • Staramy się recyklować materiał opakowaniowy tak, abyśmy nie niszczyli środowisko naturalne. Pudełko poddane recyklingowi poznasz dzięki naklejce "EKO pudełko".
Ale mimo tego, w razie jakiegokolwiek problemu, prosimy o informację. Obiecamy, że wszystko rozwiążemy tak, aby każdy był w stuprocentach zadowolony. 
 

Chcę reklamować produkt. Jak to zrobić?

W przypadku reklamacji należy zwrócić towar wraz z kopią faktury i opisać wadę do przesyłki. 
Adres to:

Przesyłkownia Differenta
ID: 94877590Plac Juliusa Słowackiego 143–400 Cieszyn
Polska 


Postaramy się rozwiązać Twoją reklamację tak szybko, jak to możliwe. Należy jednak pamiętać, że nie jesteśmy producentem, lecz sprzedawcą. Musimy skontaktować się odnośnie każdej reklamacji bezpośrednio z producentem, co może przedłużyć rozpatrzenie. Ale nigdy nie przekroczy 14 dni danych ustawą.

O sposobie rozpatrzenia twojej reklamacji będziesz poinformowany wiadomością e-mail lub pracownikiem obsługi klienta.

Zwracam towar z powrotem. Za jak długo mogę oczekiwać zwrot pieniędzy?

Pieniądze zwracamy najszybciej, jak to możliwe, ale nie potrwa to dłużej niż 14 dni od dostarczenia towaru do nas i stworzenia faktury korygującej, którą zawsze otrzymasz w swojej skrzynce e-mail. 

Naprawdę staramy się wszyscy jak najbardziej, więc prosimy o zrozumiałość a jeśli pieniądze nie pojawią się na Twoim koncie w danym terminie, prosimy o kontakt.

Nie musisz martwić się o swoje pieniądze. Dowodem na to jest zadowolenie dziesiątek tysięcy naszych klientów od 2008 roku.

Czy wszystko jest dostępne w magazynie?

Wszystkie produkty MAMY DOSTĘPNE W MAGAZYNIE i wysyłamy je natychmiast. Złożone zamówienia do godziny 12:00 są zwykle wysyłane tego samego dnia roboczego. Czas dostawy trwa zazwyczaj 2-3 dni robocze.

 

Ta strona wykorzystuje ciasteczka cookies, do świadczenia usług, reklamy spersonalizowanej i analizy wyświetleń. Następne informacje