-20 % - GAP + UA z kodem 20EXTRA Kończy za 63 godzin 31 minut
info@differenta.pl (Jesteśmy tutaj dla Ciebie)

Mogę płacić przy odbiorze kartą?

Każdy dostawca oferuje różne sposoby płatności, dlatego zalecamy dowiedzieć się o tej możliwości dokładnie u konkretnego dostawcy.

 

Jak pakujemy?

Z miłością i starannością. 
  • Każdy produkt przed wysłaniem kontrolujemy ze starannością. Używamy wypełnienia, aby produkt podczas ewentualnego upadku pudełka na ziemie wszystko przeżył. 
  • Staramy się recyklować materiał opakowaniowy tak, abyśmy nie niszczyli środowisko naturalne. Pudełko poddane recyklingowi poznasz dzięki naklejce "EKO pudełko".
Ale mimo tego, w razie jakiegokolwiek problemu, prosimy o informację. Obiecamy, że wszystko rozwiążemy tak, aby każdy był w stuprocentach zadowolony. 
 

Chcę reklamować produkt. Jak to zrobić?

W przypadku reklamacji należy zwrócić towar wraz z kopią faktury i opisać wadę do przesyłki. 
Adres to:

Przesyłkownia.pl
ID: 94877590
Mostowa 4
43–400 Cieszyn
Polska

Postaramy się rozwiązać Twoją reklamację tak szybko, jak to możliwe. Należy jednak pamiętać, że nie jesteśmy producentem, lecz sprzedawcą. Musimy skontaktować się odnośnie każdej reklamacji bezpośrednio z producentem, co może przedłużyć rozpatrzenie. Ale nigdy nie przekroczy 14 dni danych ustawą.

O sposobie rozpatrzenia twojej reklamacji będziesz poinformowany wiadomością e-mail lub pracownikiem obsługi klienta.

Zwracam towar z powrotem. Za jak długo mogę oczekiwać zwrot pieniędzy?

Pieniądze zwracamy najszybciej, jak to możliwe, ale nie potrwa to dłużej niż 14 dni od dostarczenia towaru do nas i stworzenia faktury korygującej, którą zawsze otrzymasz w swojej skrzynce e-mail. 

Naprawdę staramy się wszyscy jak najbardziej, więc prosimy o zrozumiałość a jeśli pieniądze nie pojawią się na Twoim koncie w danym terminie, prosimy o kontakt.

Nie musisz martwić się o swoje pieniądze. Dowodem na to jest zadowolenie dziesiątek tysięcy naszych klientów od 2008 roku.

Czy wszystko jest dostępne w magazynie?

Wszystkie produkty są DOSTĘPNE W MAGAZYNIE i staramy się zamówienia wysyłać jak najszybciej bez zbędnych opóźnień. Gwarantujemy wysoką jakość i oryginalność każdego produktu, ponieważ chcemy, aby każdy miał tę prawdziwą radość modową szybko i bez zmartwień.