−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 69 godzin 38 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

10 piękności z Czech i Słowacji będzie walczyć o tytuł ČESKO-SLOVENSKÁ MISS

  %11. %09. %2015      Ze świata mody

Już 3 października, 10 piękności z Czech i Słowacji odegra się w Parkhotelu w Pilźnie, czesko-słowackiej koronie Miss. Wieczór odbędzie się w duchu Jamesa Bonda, przez czesko-słowackie pary ANDREA VEREŠOVÁ i MIRRA HEJDA. Finaliści zostaną zaprezentowani w 4 konkurencjach, pokazach sukien z Zuzany Lešák-Černá, sukienkach Desigual , cyplu Victoria's Secret i bezpłatnej dyscyplinie.

Czechosłowacka Miss - drugi dzień koncentracji

Hejda Peacemaker wkracza nawet na koncert z Uwodzicielem Limuzyny, Václavem NOID Bártą i szkołą tańca F. Gregoriadesa. Zwycięzcy będą mogli wziąć wiele pięknych nagród, takich jak biżuteria Pandora, wynajem luksusowych samochodów marki Mercedes, weekend w Zell am See w Austrii, kosmetyki, wybielanie zębów, restauracje, ubrania projektantów, luksusowa pościel lub sukienki, profesjonalne materiały i wiele innych inny.

Partnerem medialnym jest także Fashion Magazine , który sprawia, że ​​finaliści we wszystkich sierpniowych i wrześniowych interesujących wywiadach;)

Czech-Slovak Miss

Możesz także wspierać swoich ulubionych, dziewczyna, która dostaje najwięcej głosów SMS wygrywa tytuł czesko-słowackiego MISS SYMPATIE 2015 i jej 50.000 , - CZK.

Cały projekt jest tradycyjnie bardzo blisko związany z działalnością charytatywną, a ponieważ ogłosiłeś konkurs, możesz również wesprzeć asystentową kolekcję psów dla Dobrej Zasługi, pani Veronika. Ta opcja potrwa do uroczystej kolacji kończącej się finałową aukcją wieńców. Kolekcja może być obsługiwana przez dowolną kwotę wysłaną na przejrzyste konto organizacji charytatywnej Dobry akt: nr: 209 355 8036/5500, VS: 1111, Uwaga: CS MISS

Czech-Slovak Miss

Bilety na ostatni wieczór galowy można kupić online na stronie www.cs-miss.eu Cena jest z góry 350 CZK,
550 , - następnie na miejscu.

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?