−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 166 godzin 41 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

12 zasad panów do naśladowania!

  15. 06. 2018      Ze świata mody

Dżentelmen. To jest słowo do walki! Panowie, przyjmijmy jedno. Panowie zawsze będą kochać kobiety. Wydaje się jednak, że świat jest coraz mniej. Można powiedzieć, że dżentelmeni byli wyjątkowi w ostatnich latach i są INNE. Panowie mieli wcześniej swoje zasady, ich kolejność, która uczyniłaby świat jeszcze lepszym. A jednak nie ma cudów. Przypomnijmy im i pomyśl ...

zasady panów

1) Wstań, gdy kobieta wejdzie do pokoju

Poprzednio mężczyzna, gdy do pokoju weszła kobieta, pojawił się prominentny lub starszy mężczyzna, aby udowodnić, że szanuje ich najbardziej. Aby okazać trochę szacunku i pokory. W dzisiejszym, nadprzemysłowym świecie, nikt tak bardzo nie zauważa i patrzy na twój telefon tak bardzo, jak to tylko możliwe, ale dzisiaj taki już jest. Przynajmniej udowodnisz, że masz do siebie służbę, ponieważ rozwiniesz więcej ruchu i sprawisz, że będziesz szczęśliwy nie tylko dla osoby wchodzącej do pokoju, ale także dla twojego ciała. A jeśli przekręcisz oczy w kolumnie, powinieneś wstać przynajmniej wtedy, gdy przyjdziesz do biura.

2) Idź obok kobiety zawsze bliżej drogi

W czasach, kiedy nie istniał jeszcze wyrafinowany system kanalizacji i ścieków, panowie w długich płaszczach nauczyli się chodzić obok kobiety zawsze bliżej drogi. Z jednego prostego powodu, że kobieta nie była zwariowana, gdy przez kałużę przejeżdżał powóz lub samochód. Dzisiaj moglibyśmy zmienić tę sytuację, zamiast przesuwać ją po ruchomych "bzdurach" na 100 km prędkości w swoim luksusowym "kara", które może próbować ją przyciągnąć.

3) Przytrzymaj drzwi kobiety

Kobiety wcześniej nosiły duże, masywne spódnice , głównie z obręczami, które musiały trzymać, gdy wchodziły do ​​powozu lub wchodziły do ​​drzwi. Tak więc mężczyzna zawsze otwierał drzwi kobiecie i trzymał ją tak, aby nie była tak skomplikowana. Co było wcześniej, ale nadal aktualne, nie tylko w dniu ślubu. Dziś kobiety noszą spódnice i sukienki z obręczami, ale noszą spódnice, krótkie, spuchnięte, więc przynajmniej należy otwierać drzwi samochodu, a także zapobiegać ukośnym przechodniom pod spódnicą.

4) Pomóż kobiecie przy stole

To było absolutnie automatyczne, że mężczyzna zawsze pomagał kobiecie, gdy siedziała przy stole. Kobieta była zwrócona twarzą do pokoju, a mężczyzna zawsze siedział z tyłu, aby nie dopuścić do tego, by był on priorytetem - kobieta niczego nie rozpraszała. To nie jest w dzisiejszym świecie, gdzie mamy obiad lub kolację w telewizji, ale co jeśli pomyślicie o tym, panowie?

5) Usiądź tylko po usadzeniu kobiety

Powszechnie było to, że mężczyzna siedział przy stole i czekał na swoje miejsce, zanim usiadły wszystkie kobiety, które dzieliły z nim stół. W dzisiejszych czasach to nie działa tak bardzo, ale nadal można zauważyć ten gest na scenie Jana Krausa, gdzie Jan zawsze czeka, aż jego gość zostanie, a potem siada.

6) Pomóż kobiecie z lub w płaszczu

Wcześniej kobiety nosiły pod nimi kilka warstw ubrań i bardzo niewygodny gorset. Tak więc mężczyzna zawsze pomagał kobiecie w ubiorze i rozbieraniu się z powodu jej ograniczonego ruchu. Gorsety już ich nie noszą, ale nadal będzie dobrze dla kobiety, przynajmniej dla odrobiny pomocy.

7) Idź na schody zawsze za kobietą

Ze względu na wysokie obcasy i długie sukienki, które zwykle nosiły kobiety, mężczyźni zawsze wchodzili po schodach do kobiety, aby zapobiec obrażeniom kobiety i upadkowi na mężczyznę. Jeśli kobieta potrzebuje teraz krótkich minisukni, ta zasada może zostać złamana ze znanych powodów.

8) Pomóż kobiecie w torbach

Ta zasada nie dotyczy torebek damskich . Ale nawet w niektórych przypadkach można to zrozumieć.

9) Trzymaj parasol kobiety podczas deszczu

Kiedy pada deszcz, dżentelmen trzyma parasol nad kobietą i nie ma nic przeciwko temu, ponieważ nie jest to cukier.

10) Załóż kurtkę, jeśli będzie ci zimno

Jeśli dżentelmen zobaczył, że kobieta jest trochę zimna, natychmiast zdjął kurtkę i podał jej ją. To powinno być również powszechne w dzisiejszych czasach. A kiedy nie nosisz kurtki, panowie, wierzcie, że nie ma w niej męskiej bluzy .

11) Prowadź kobietę tam, gdzie będzie jej potrzebować

Dżentelmen zawsze towarzyszył kobiecie do drzwi lub do samochodu, aby się upewnić, że nie musi się tym martwić. Ponieważ nie było telefonów komórkowych, zanim mogli napisać rozbój. A także ze względu na jego bezpieczeństwo. Zrób to cały czas, panowie, wtedy twoja kochana połowa nie posłała ci bałaganu.

12) Nawet nie myśl we śnie, że uderzysz kobietę

Dżentelmen nigdy, w żadnych okolicznościach, nie śniłby o kobiecie.

Podsumowując i podkreślając, czas ciągle się zmienia, ewoluuje, a my wraz z nim. Niektóre z tych rzeczy, które wcześniej były częścią życia naszych przodków, są dla nas tak powszechne i jasne. Ale czasami dobrze jest pomyśleć o tym, by uczynić ten świat nieco ładniejszym ...

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?