−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 35 godzin 0 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

4 wskazówki dotyczące stylowego prezentu po Bożym Narodzeniu

  %10. %02. %2015      Wskazówki dotyczące stroju

Jest po świętach Bożego Narodzenia. Minął miesiąc, ale mimo to wszystkie prezenty są wciąż spakowane i cieszą się nimi na 100%. Ale co z celebratorem, który świętuje swoje urodziny po tym maratonie prezentów? Mamy 5 inteligentnych rozwiązań, które możesz wykorzystać.

Wesołe skarpetki

Każdy je ma, każdy ich potrzebuje. Na pewno mówisz, że skarpetki nie są prezentem, ale możemy cię przekonać, że te uprzedzenia już minęły. A dzięki pięknym skarpetkom Happy Socks. Sprawiają, że wszyscy są szczęśliwi i są bardzo wygodni. Żadnych gorzkich kostek mrozu, ale miłe stylowe ciepło. Jak je nazywasz?

happy-skarpetki-skarpetki-bd01-505 Skarpetki kolorowe Happy Socks

happy-skarpetki-skarpetki-ar01-073 Happy Socks Happy Socks

Butelka z filtrem

Już po świętach wszyscy mówią, że muszą wyrzucić. Zaczynanie iść na siłownię często oznacza najpierw uzyskanie odpowiedniego sprzętu i przestrzeganie reżimu picia. I dokładnie to dostajesz, kiedy oddajesz butelkę z filtrem. Nie tylko utalentowany człowiek będzie wyglądał stylowo, ale nadal będzie pił wodę bez chloru i zanieczyszczeń, co tylko pomoże mu zachować zdrowie i osiągnąć wymagany rozmiar. Teraz liczy się tylko jego wola.

filtrowanie-lahev-bobble-sport-blue-075l Butelka filtracyjna z filtrem węglowym

filtr-butelka-bobble-lawenda-z-silikonu-wiklina Butelka z filtrem

Interesujący portfel

Rabaty po raz pierwszy muszą stylowo zejść do sklepu. A jak inaczej mogę to zrobić, niż z nowym portfelem? Ta argumentacja będzie zrozumiała dla każdego człowieka, a on z przyjemnością pomyśli o nim i chce, żeby wyglądał dobrze. Jednak portfel jest bardzo ważnym suplementem, którego używasz na co dzień.

disaster-designs-penezenka-sykorky Ciekawa torebka z projektów katastrof

scotchsoda-pansky-documentary Męski szkocki i sodowy dokument

Kubek, pamiętnik lub ramka

Jeśli nadal jesteś niezdecydowany, mamy dla ciebie kilka rzeczy, które wywołają uśmiech na twojej twarzy i tego, który ma najbardziej wymarzony prezent na Boże Narodzenie i powie, że nie może tego poprawić. Na przykład mamy stylową ramę, która pasuje do każdego mieszkania. A kiedy skompletujesz to razem, będzie idealnie. Kubek, z którego, gdy pożegnanie nadejdzie rano, na pewno cię zapamięta. Lub pamiętnik, z którym nigdy nie zapomni niczego ważnego, takiego jak spotkanie z miłością lub z najbliższymi przyjaciółmi i rodziną;

santoro-mug-we-can-all-shine Santoro London Design Mug

disaster-designs-note-block-with-love Stylowe projekty katastrofy Notatnika

desigual-ramecek-małe-okrągłe-ramki-kolory Desigual kolorowa ramka na zdjęcia

Opublikowany przez: Team Different

Podobał Ci się ten artykuł?