−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 70 godzin 23 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

5 najlepszych kawałków autorstwa The Salad autorstwa Leni

  %24. %05. %2017      Wskazówki dotyczące stroju

Wiosna w końcu się zmienia w lecie, a nasz nastrój niczego nie zepsuje, a ponieważ nie musimy nosić kilku warstw nic nie noszących, nie obchodzi nas to, ale wystarczy ściągnąć kilka lekkich ubrań i dać się zainspirować tym, co nas przyciąga. Uwielbiamy wiele pięknych dzieł ze zbiorów wiosennych i letnich, a ponieważ zdecydowanie nie wystarczą, rozmawialiśmy z naszym ulubionym blogerem Lenička, który bardzo inspirująco opisuje swój styl życia na blogu The Salad autorstwa Leni . Które z różnych są na jej szczycie?

Sałatka od Leni

Które elementy z naszego sklepu internetowego Lenika wybrały?

Koszulka DEHA

Mój pierwszy ubiór na mojej wymyślonej liście życzeń to stylowe piękno. Uwielbiam łączyć jeden charakterystyczny element z innymi podstawowymi elementami . Najbardziej podoba mi się to, że będzie pasowała na piętach, ale ty nie stąpasz obok, nie ślinisz się i nie jęczysz. T-shirty są "w" i dodatkowo super wygodne na lato - marka Deha jest idealna.

spódnica t-shirt Deha

Desigual kremowy plecak

Plecaki rozdarły torbę i są wszędzie. Przyznaję, że od kilku miesięcy szukam swojego marzyciela i mam nadzieję, że wkrótce będę miał go w szafie. W poszukiwaniu tego kremu spotkałem się z marką Desigual i byłem bardzo zaskoczony, że nawet ta dość wyróżniająca się marka ma tak przyzwoite i łatwe do zestawienia akcesoria.

Plecak Desigual

Sukienki szkockie i sodowe

Marka Scotch & Soda jest moją serdeczną sprawą i bardzo lubię oglądać nadchodzące wydarzenia w następnym sezonie. Tego lata nie zawiodła się i wymyśliła piękne sukienki. Przyciągnęły mnie te proste koszule, które mają bardzo wyszukane detale. Tak jak jest to w zwyczaju dla tej marki.

Sukienki szkockie i sodowe

Bielizna Calvin Klein

Wygoda zwłaszcza! Dotyczy to również bielizny. Ostatnio podobały mi się różne rodzaje "bralette" i wolałbym nie nosić niczego innego.

Biustonosz Calvin Klein

Spodnie Calvina Kleina

Sandały EMU

Wartościowość Emu to moje zimowe stoisko, którego nie mogę zrobić i byłem bardzo zaskoczony, gdy odkryłem ich letnie warianty, takie jak te miętowe sandały. Czy są wykonane z wysokiej jakości skóry i koloru? Co mam ci powiedzieć, są dobre.

Sandały Emu

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?