−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 112 godzin 9 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

5 najlepszych sztuk Storkees

  19. 04. 2018      Ze świata mody

Zima na pewno nas opuszcza, a my możemy dostać jakieś szafy. Kolekcja Wiosna i Lato 2018 jest pełna wspaniałych, modnych utworów, więc opowiadamy o Instagramerze Storkees. Zapytaliśmy ją, jakich elementów nie będzie mieć w niej ani w naszej "szafie", a oni są tutaj.

trampki Tommy Hilfiger

Top nr 1 to tenisówki Tommy Hilfiger dla mnie. Tegoroczna kolekcja trampek wiosenno-letnich jest zdominowana przez 3 kolory - biały w połączeniu z niebieskim i czerwonym . Są bardzo ładnie i dobrze zrobione, dzięki gwiazdom, których często używa Tommy Hilfiger, z pierwszego punktu widzenia jest jasne, czym jest i kocham tę markę.

kalhoty Calvin Klein

Top nr 2 dla mnie to te czarno-złote stroje kąpielowe Calvin Klein , po prostu kostiumy kąpielowe , których nie można przegapić.

Okładka na iPhone'a Ops! Obiekty


Najważniejszym elementem Different No 3 jest ta bardzo stylowa mobilna walizka, w której możesz się zakochać. Brand Ops! Obiekty oferują również gumowe bransoletki i inne klejnoty, które są bardzo dobre i nie znajdziesz ich na sobie. A kiedy wyrównasz biżuterię z okładką w tym samym projekcie, dopracujesz szczegóły, które uwielbiam.


torba O torby

Top nr 4 jest dla mnie wyraźnie workiem . Bardzo praktyczna i uniwersalna torebka. Mogę go używać jako torby na wózek, torby plażowej, ale także do codziennego noszenia. Dużym plusem dla tej marki jest to, że mogę swobodnie zmieniać uchwyty, owijać ją pięknym futrem na zimę lub zamieniać torebki wewnętrzne zgodnie z nastrojem i smakiem zgodnie z rzeczywistym strojem, więc każdego dnia mam w zasadzie inną torebkę.

Torebka Tommy Hilfiger

Top notch no.5 to dla mnie ta piękna torebka crossbody Tommy'ego Hilfigera. Ma piękną jakość wykonania i łatwo ją łączyć ze strojami, które uwielbiam. Może być również używany jako kosmetyczka, którą będę używać szczególnie na drodze. Uwielbiam te torebki crossbody, wkładasz je do portfela, a także ważne drobiazgi i możesz wyjść.

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?