−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 35 godzin 31 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

5 najlepszych torebek sezon

  %05. %01. %2017      Ze świata mody

Prawdopodobnie zgodzisz się z naszym stwierdzeniem, że większość damskich torebek i butów nigdy nie wystarcza. Torebki i buty idą w parze w piątek. Ostatnio jednak trend torebek urósł, co jest nieco nie na miejscu. Trend torebek, które są wyimaginowanym lukrem na torcie poszczególnych strojów, które nie idealnie pasują do koloru lub materiału butów, ale całkowicie podkreślają ogólne wrażenie stroju. Wyobraźmy sobie 5 najlepszych torebek w tym sezonie, które naszym zdaniem są wyraźnie dumne z tego tytułu.

O torba

Bezwzględnym bestsellerem, a zatem numerem jeden jest niewątpliwie torba O torby . Wyjątkowa torebka, która słynie z niezwykłego designu. Wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego Eva, które jest miękkie, lekkie, elastyczne i można je prać. W torebce O świetnie jest mieć prostą w montażu torebkę zgodnie z wybranymi opcjami.

torba O torby

Desigual

Marka odzieżowa Desigual nie musi być prezentowana, ma dzikie kolory i świetne pomysły, wśród 5 najlepszych produktów z pewnością są te dwie torebki, z których wybraliśmy popularny kształt McBee oraz nowość Reversible , która jest wyjątkowa. Ta torebka to w rzeczywistości trzy torebki w jednym, nie tylko dwustronne , ma również wyjmowaną wewnętrzną kieszeń, aby zrobić mały crossbody po przymocowaniu regulowanego paska.

Desigualowa torebka

Desigualowa torebka

Santoro

W pierwszej piątce znalazła się popularna marka Santoro London , która słynie z motywów uroczych lalek. Ta torebka jest nie tylko praktyczna i urocza, ale może być noszona zarówno przez kobiety, jak i przez ich córki.

Torebka Santoro

Doc

Ostatnią torebką, którą umieściliśmy w pięciu "najbardziej", jest w rzeczywistości luksusowy plecak Doca , który stał się uniwersalnym i stylowym hitem. Plecak ten jest nie tylko praktyczny i oryginalny, ale także wysmakowany i ponadczasowy. Ten dodatkowy kawałek jest połączony z dowolnym strojem .

Torebka Doca

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?