−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 186 godzin 32 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

5 najwyższej klasy ćwiczeń dla lepszej postaci

  18. 08. 2017      Ze świata mody

Jak zachować kondycję i nosić stylowe ciuchy? Mamy dla ciebie kilka ćwiczeń, które pozwolą ci uzyskać mocniejszą figurę. Podstawą jest stylowy strój, w którym dobrze się czujesz, dopracowując resztę za pomocą poniższych ćwiczeń. Strój, który wybraliśmy z aktualnej kolekcji Desigual sport jesień / zima 2017.

Wybraliśmy klasyczny krój koszuli, spódnicę do spodni i buty do biegania. Pojedyncze kawałki galaktycznego projektu . Marka Desigual jest świetna, ponieważ poszczególne sub-bikesy sportowe oferują produkty wszystkich rodzajów. Od bluzek, gorsetów, t-shirtów, bluz, kurtek, szortów, spódnic, legginsów, dresów i butów. Również różne torby i torby sportowe lub plecaki. Które jest naprawdę do wyboru.

Mamy już strój, więc ze smakiem.

1) Deska (deska)

To ćwiczenie należy do kategorii - wymagającej. Ważne jest, aby wyprostować łokcie pod ramionami i nadgarstkami łokciami, aby mieć ręce przed sobą w pięści. Koncentrujesz całą energię na środku swojego ciała, więc masz sztywny brzuch, nie obciążaj swoich lędźwi i nie naciskaj kolby na ziemię, aby mieć ją na plecach. Twoje nogi mogą być nieznacznie rozstawione lub z tobą.

2) Climber

To ćwiczenie ponownie wzmacnia całe ciało. Trzymanie ciała jest podobne do poprzedniego ćwiczenia. Dłonie znów są pod ich ramionami, odległe od siebie na wysokości ramion. Brzuch jest stwardniały, grzbiet pleców i wydech, w regularnych odstępach czasu, podciągasz kolana pod sobą. Prosto lub ukośnie w bok. To ćwiczenie jest świetne szczególnie w przypadku mięśni brzucha.

3) Ściśnij maszyny

Trzecia praktyka jest dobrze znana i mniej popularna. Klasyczni skoczkowie. Nogi są w biodrze, ramiona w szyi, odsuwają ramiona od uszu. Z każdym wydechem podnosisz swoją klatkę piersiową do góry, usiłując utrzymać stopy na ziemi i wyłączyć piersi.

4) Nożyczki

To ćwiczenie jest masakrą. Oprzyj łokcie, wyciągnij ramiona z uszu, wyciągnij z talii i dłonie skierowane wzdłuż ciała. Weź nogi około 15 cm nad ziemią i przetnij nogi z boku na bok.

5) Aktywacja patelni

Ostatnią praktyką jest wzmocnienie twojego tyłka. Porównujesz z poziomem bioder, kładziesz się na plecach, rozciągasz ręce wzdłuż ciała, a wydechem podnosisz patelnię w górę. Nie odkładaj podłogi, zawsze zostawiaj ją przynajmniej centymetr nad nią.

Zalecamy: 3 serie 12 powtórzeń, co najmniej 1 dzień tak długo, jak ćwiczenia zatrzymują ból. Następnie musisz dodać - powtarzające się, bardziej wymagające ćwiczenia. Nie wahaj się skontaktować z nami, a zwłaszcza - RÓŻNIJ SIĘ! ;)

Jak poszczególne ćwiczenia wyglądają w praktyce, możesz obejrzeć poniższy film ... Ćwicz z nami ... :-)

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?