−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 36 godzin 31 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Akcesoria modowe Desigual - nowa kolekcja FW19!

  %10. %07. %2019      Ze świata mody

Nowa kolekcja Desigual jesień/zima 2019 przynosi wiele nowych, pięknych a przede wszystkich designerskich akcesoriów modowych. Nie ma co sobie wmawiać, torebek nigdy za wiele. A co dopiero takich akcesoriów, jako są portfele lub chusty, które ożywią Twoje outfity. Portfele Desigual wliczają się między top akcesoria, z którymi marka na prawdę lubi się bawić, ponieważ są nie tylko piękne, ale również uporządkowane w przejrzysty sposób do najmniejszych detali. Częścią każdego outfitu jesiennego lub zimowego z pewnością powinna być chusta Desigual, tym bardziej skoro jej nosisz z radością, daj się zainspirować. 

Torebki Desigual

Z nową kolekcją przychodzą również torebki Desigual. Nie tylko, że możesz sobie wybrać z ogromnego mnóstwa różnych kształtów a kolorów, ale również z wielu modyfikacji. Marka Desigual cały czas jest na fali produktów wielofunkcyjnych. Dlatego jest wspaniałe to, że z jednej torebki możesz zrobić sobie tak właściwie torebki trzy. Co się opłaca. Oprócz torebki możesz sobie wybrać również z pięknych worków ściągających lub plecaków Desigual. 

dámské kabelky Desigual

Chusty Desigual

Ciekawe designy, materiały a wiele sposobów zawiązania, takie są chusty Desigual, które już pokochały wszystkie kobiety od dawna a nie ma się czemu dziwić. Nie tylko, że są przyjemne w dotyku, ale Twoje zwykłe outfity natychmiast będą niezwykłe. Zimą nawet zagrzeją, dlatego nie ma nic więcej niż mieć twarzową chustę, która pełni wspaniałą funkcję. 

šátky Desigual

Portfele Desigual

Małe, średnie lub duże portfele Desigual w najróżniejszych kształtach, materiałach, designach a wykonaniach. Na prawdę jest z czego wybierać. Lubić mieć w przejrzysty sposób uporzdkowane karty a wizytówki? Lub mieć wszystko razem we większych kieszonkach? Bardziej wolisz mniejsze torebki, gdzie zmieści się mniejszy portfel? Również dla Ciebie są portfele Desigual jak stworzone. Na dodatek we większości przypadków je doskonale dopasujesz do torebki Desigual  w jednakowym wykonaniu.

peněženky Desigual

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?