−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 113 godzin 19 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Akcesoria modowe Tommy Hilfiger - kolekcja wiosna/lato 2019

  05. 04. 2019      Ze świata mody

Nowa kolekcja akcesoriów modowych popularnej marki Tommy Hilfiger nadeszła! A przynosi wiele pięknych produktów wysokiej jakości. Od klasycznych torebek, przez torebki wielofunkcyjne, torby na laptopa, plecaki, paski dwustronne, praktyczne portfele, twarzowe chusty, czapki lub trendy torebki biodrowe. Chodźmy razem rzucić okiem na ten gorący hit tegorocznego sezonu.

Nowa kolekcja marki modowej Tommy Hilfiger jest piękna. Nawet w tym roku stawia na swoją tradycyjną flagę trzykolorową - kolor granatowy, czerwony a biały, który udoskonala przede wszystkim złote okucie. Ale nie brakuje ani eleganckiego czarnego koloru a połączenia beżowo-złotego.

Plecaki na dodatek są coraz bardziej na czasie i nie ma się czemu dziwić. Ponieważ są praktyczne nie tylko podczas wycieczek, podróżowania, na festiwale, ale też do zwykłego noszenia. A na co w tym roku Tommy stawia? Na przezroczyste torebki, które są w tym roku no.1 a przede wszystkim T-O-R-E-B-K-I - B-I-O-D-R-O-W-E. To są gwiazdy pomiędzy tegorocznymi akcesoriami modowymi Tommy Hilfiger.

batoh Tommy Hilfiger

kabelka Tommy Hilfiger

ledvinka Tommy Hilfiger

 

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?