−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 35 godzin 50 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Anekke - hiszpańska marka nietradycyjnych akcesoriów modowych

  %16. %05. %2017      Ze świata mody

Jesteśmy sklepem mody, który uwielbia rzeczy, które są nieco inne. A ponieważ zabawne i oryginalne elementy nigdy nie są wystarczające, wprowadziliśmy na rynek nową markę Anekke, która jest pełna niespodzianek. Oferuje wszelkiego rodzaju akcesoria, które pokochasz nie tylko ciebie, ale także twoje córki, wnuczki lub matki, po prostu kobiety wszystkich pokoleń.
 
Anekke jest znakiem towarowym, pochodzącym z Hiszpanii. Mimo że kultura hiszpańska jest bardzo żywa, marka ta jest romantyczna i nostalgiczna. Znak Anekke jest podobny do marki Santoro London , marzycielskiej lalki . Dziewczyny w stylu vintage można znaleźć we wszystkich produktach w różnych kolekcjach. Każda kolekcja jest inna, więc możesz dostroić poszczególne akcesoria i stopniowo je zbierać.
 
Anekke oferuje różne torby, torebki, plecaki, walizki, walizki, ale także zeszyty, ołówki, wisiorki lub kubki i parasole, które zdobią ciekawe detale w postaci różnych łat, łat, patchworkowych motywów, dekoracyjnych fragmentów i innych. To doskonały dowód na tę piękną damską torebkę Anekke .
 
Torebka Anekke

Akcesoria mody Anekke są przede wszystkim wysokiej jakości, precyzyjnie przetworzone, a wiśnia na torcie to pomysłowy projekt .
Produkty tej marki są również dobrym prezentem na prezent, który możesz powiedzieć lub przekazać samodzielnie. Są przystępne i zawsze zadowolone. Jak ten stylowy portfel Anekke .
portfel Anekke

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?