−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 185 godzin 55 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Anekke - wyjątkowe akcesoria dla małych i dużych rebeliantów

  05. 04. 2018      Ze świata mody

Marka mody Anekke powstała w jednej rodzinnej firmie w słonecznej Hiszpanii. Prezentuje niekonwencjonalne akcesoria modowe dla romantycznych dusz w każdym wieku. Charakteryzują się wyjątkowymi wzorami, jakością wykonania i szczegółami, które stanowią idealny nowy zestaw.

Marka Twoich modeli jest zawsze obecna w kilku kolekcjach, dzięki czemu produkty są pięknie uzupełniane . Ale głównym elementem jest zawsze urocza lalka. Każda kolekcja zawiera kilka torebek, od większego ramienia do małego crossbody, plecaków, laptopów lub toreb podróżnych, portfeli, parasoli czy materiałów piśmiennych .

Akcesoria są ekoskóry, mają solidne i delikatne tkaniny oraz inne wysokiej jakości materiały . Udekoruj je wyszukanymi detalami , haftem i nadrukami, które po prostu zakochasz. Marka Anekke ma romantycznego ducha , jest delikatna, niewinna, marzycielska, ale kojąca. Jest noszona przez małe księżniczki, dziewczyny, ale także dorosłe kobiety kochające oryginalne dodatki i wzory. Nowa kolekcja Anekke na sezon wiosna / lato 2018 ma dwa wzory. Liberty i Bella Venezia.

Anekke Liberty

Kolekcja Liberty ma wyraźny pastelowy kolor, lalkę i powinna reprezentować ludzką wolną włócznię . Marka dosłownie przedstawia ten projekt w następujący sposób: " Należy pamiętać, że maki mają rośliny, których korzenie sięgają głęboko w głąb ziemi i przeważają nad niekorzystną pogodą. Jeśli zostaną wyrwane, odrodzą się ponownie, jakby próbując wejść w ich marzenia. Są to chwasty, które przypominają, że piękno polega na improwizacji - byciu i odczuwaniu swobodnie. Żyj bez strachu, wstydu i kompleksów. Śmiej się, szerz radość, nie bój się marzyć i budz się w nadziei na szerzenie pragnienia życia, pasji bycia wolnym, bycia takim, jakim chcesz być. " I ta wolna myśl odbija się na projekcie Wolności.

Anekke

portfel Anekke

Anekke Bella Venezia

Chociaż jest to hiszpańska marka, kolekcja Bella Venezia zawiera włoską Wenecję . Projekt tej sub-kolekcji ma inspirować ludzi w duchu podróży, chęci uczenia się nowych kultur i pokonywania barier językowych. Dosłownie mówi: " Podróż to słowo, które zależy od tego, kto i kiedy jest używany. To dziwne, że jedno słowo może mieć zupełnie inne znaczenie w świecie. To jest coś, czego nigdy nie powinniśmy przestać robić - komunikować się. Każdy sposób jest historią i osobistym wyzwaniem. Odkryj nowe miejsca, języki, zwyczaje i różne osoby. Ponieważ nie ma dla nas ważniejszego miejsca, chodzi głównie o poczucie, że podróżuje. Uczucie, które sprawia, że ​​czujemy się częścią tego doświadczenia, doładowujemy umysł i ducha. Aby dowiedzieć się więcej i poznać siebie - podróż. Każdy sposób, w jaki się zmieniasz, zmienia się trochę, więc nigdy się nie zatrzymuj. W rzeczywistości chodzi tylko o decyzję, aby gdzieś pojechać. W końcu w końcu wrócimy z walizkami wypełnionymi nowymi przeżyciami i wspomnieniami, których nigdy nie zapomnimy. "

Torebka Anekke

Torebka Anekke

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?