−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 166 godzin 53 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Aroma dyfuzory WoodWick

  09. 09. 2019      Ze świata mody

Aroma dyfuzor zaczyna cieszyć się coraz bardziej większą popularnością. A dlatego popularna marka WoodWick przedstawiła serię patyczków w eleganckich butelkach szklanych, które ożywią Twój dom na wiele godzin a dzięki swojemu designu wyglądają jako piękny perfum do wnętrz.

aroma difuzéry Woodwick

Flakonik dyfuzora WoodWick jest napełniony esenjcą zapachową, do której kiedy włożysz źdźbło, nasiąknie płynem a następnie wydziela przyjemny aromat do powietrza. Intensywność zapachu polega na ilości źdźbeł, które zostały włożone do dyfuzora. Dlatego jeśli dyfuzor zostanie wykorzystany we większym pomieszczeniu, nie bój się wykorzystać więcej patyczków. W przeciwnym razie w mniejszych pomieszczeniach zalecamy wykorzystać mniej patyczków, aby zapach nie był tak mocny a nieprzyjemny. Zawsze powinien być aromat uspokajający, pobudzać do relaksu a przyjmnego nastroju.

Dyfuzor można używać nie tylko w zamkniętych pomieszczeniach, ale również na tarasu, kiedy możesz z rodziną lub ze swoimi gośćmi cieszyć się z wolnych spokojnych chwil, na przykład przy kawie.

Aroma dyfuzory WoodWick ma na dodatek etykietę, którą można odlepić a dyfuzor wygląda jako twarzowa dekoracja, ma breloczek z logiem a szeroką gamę zapachów, które oczarują Twoje zmysły.

Woodwick

Opublikowany przez: Katka Kocandrlova

Podobał Ci się ten artykuł?