−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 185 godzin 1 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Ataki tornada na broń

  27. 07. 2017      Ze świata mody

Musiałeś zarejestrować, że Different hit to tornado zniżkowe. Zredukowaliśmy wiele marek do bardzo niskiej ceny o 30-70%, co się opłaca. Czyścimy magazyny, dzięki czemu mamy wystarczająco dużo miejsca na nowe kolekcje jesień / zima 2017. Sprzedaż wełny rozpoczęła się miesiąc temu i trafiła na duży obszar nie tylko w Republice Czeskiej, ale także na Słowacji, Węgrzech czy w Rumunii, i wciąż musi wybierać.

Desigual

Sprzedaż Desigual jest zdecydowanie przyjemnością dla wszystkich miłośników mody i sportu, możesz wybrać z pięknego 50% pierwotnej ceny i masz dużo do wyboru. Tegoroczna kolekcja Wiosna / Lato naprawdę się sprawdziła, przenosząc różne style, od klasycznego, dzikiego Desigual, poprzez Boo Chic Style do bardziej eleganckiego, bardziej umiarkowanego. Kolekcje sportowe i rzeczy w domu nie były błędem, a my mamy ich wiele.

Desigual

Scotch & Soda

Kolejną świetną marką , która jest dość dyskontowana, jest holenderska marka Scotch & Soda , reprezentująca elegancki, a jednocześnie sportowy styl oparty na wyczuciu detali. Sprzedaż aktualnej kolekcji wiosenno-letniej obniżyła ceny produktów nawet o 70%.

Scotch & Soda

Emu Australia

Chociaż jesteśmy tylko w środku letnich wakacji, wielu z nas myśli o zimie, a zwłaszcza o świętach Bożego Narodzenia. Ośmielamy się twierdzić, że absolutem musi mieć kawałek każdej zimy są wartościowości. Marka Emu Australia oferuje wali z prawdziwej skóry owczej i wełny, która przetrwa kilka sezonów. Jednak Emu to nie tylko walia, ale także sandały, balerinki, botki lub trampki. A teraz, w wielkim działaniu, po korzystnych cenach.

Emu Australia

Culito z Hiszpanii

Luksusowe ceny obejmują również sukienki, spódnice, koszulki i bluzy od Culito z Hiszpanii . Jeśli lubisz eksperymentować, moje drogie panie, proszę śledzić ten znak z Wysp Kanaryjskich. Hiszpański temperament jest zdecydowanie znany na poszczególnych kawałkach.

Culito z Hiszpanii

Diesel

Znacznie obniżyliśmy również cenę bielizny Diesel. Majtki, stringi, biustonosze lub męskie bokserki Diesel to piękne elementy na jeszcze piękniejsze nagrody. To, czy nie sprzedać, byłoby grzechem.

Converse

Oczywiście do legendarnych sneakersów Converse wprowadzono również rabaty. Jeśli nie masz jeszcze buta Conversky, możesz to zrobić. Jeśli je nosisz, zdobądź więcej. Ceny są sympatyczne, buty są sympatyczne, a będziesz miał miły uśmiech na twarzy, gdy tylko poczujesz ból.

Converse

Słabe tornado uderza w inne marki w naszym sklepie. Wszystkie artykuły ze zniżką można znaleźć w dziale SPRZEDAŻ , więc nie zwlekaj. Zapasy magazynowe szybko znikają.

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?