−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 111 godzin 45 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Bądź inny - sport, podróże, sukienki w dobrym stylu i uśmiech

  02. 05. 2016      Ze świata mody

Dzisiaj wymaga od nas, abyśmy żyli zdrowo, wyglądali szczupli, kochali, podróżowali i ubierają się w stylu. Te hasła i te wyzwania leżą u nas na wszystkich możliwych blogach, czasopismach internetowych, a także w sieciach drukowanych i społecznościowych. I wszyscy próbujemy odejść.


Nie jesteśmy wyjątkiem, a sieci społecznościowe są naszą codzienną inspiracją i promocją naszych haseł. W Instag i na Facebooku często używamy #jsemdifferent lub #budtedifferent , dobrze znanych hashtagów , które pomogą Ci wygrać interesujące nagrody. I oczywiście jest to ściśle związane z powyższymi hasłami, ale nie jest to wyłącznie ich celem. Naszym celem jest przekazanie Ci tych haseł, jeśli chcesz, ale inaczej. Inne niż inne, aby być kreatywnym, stylowym, abyś czuł się dobrze i był szczęśliwy. Ponieważ w dzisiejszych czasach nie powinniśmy starać się dopasować do tłumu, a wręcz przeciwnie, aby się w nim wyróżnić.

Wielu z was wyczuwało to i próbuje żyć, ale niektórzy się nie spotkali, więc postanowiliśmy dać wam jeszcze więcej. Życie to nie tylko podstawowe potrzeby życiowe, ale także coś dodatkowego. Ktoś lubi zdrową żywność, ktoś lubi ładnie się ubierać, a ktoś ma pasję do podróżowania i co to wszystko razem dobrze komponuje? Przyznajemy, że nasz zespół również preferuje zdrowy styl życia, ładne ubrania i wielu z nas lubi poznawać nowe rzeczy i podróżować. A ponieważ JESTEŚMY INNI , zdecydowaliśmy się zrobić coś innego, plus uśmiech.

We współpracy z biurem podróży udało nam się połączyć wszystkichte warunki, które mogą Ci pomóc w osiągnięciu swoich wymarzonych celów i naszych # budtedifferent passwords . Biuro podróży, które mówi CK z uśmiechem , co idealnie łączy nasz wspólny cel, organizuje corocznie uzdrawiające pobyty i wyjazdy sportowe w całej Republice Czeskiej, Europie i na całym świecie. Oferuje popularne miejsca w naszym ojczystym kraju, popularne kurorty za granicą, a także atrakcyjne egzotyki na świecie.

Źródło: cksusmevem.cz

Grupą docelową jest każdy, kto nie boi się podróżować, uwielbia ruch i zdrowy styl życia. A ci, którzy lubią ubierać się w stylowe i oryginalne kawałki i nie boją się eksperymentować w modzie. Ponieważ przyznajemy, że "bycie innym" nie jest łatwe, ale na pewno jest zabawne i satysfakcjonujące.

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?