−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 69 godzin 50 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Bądź piękna dzięki akcesoriom Desigual

  %24. %10. %2014      Ze świata mody

W naszym oknem modzie będziemy znowu przyniesie Ci kilka wskazówek na stroje z akcesoriami Desigual , w której są piękne i różne;)

Desigual akcesoria Desigual akcesoria

Proste i przeważnie monochromatyczne rzeczy w twojej szafie przeważają, ale czy chcesz zrobić oryginalny i brudny strój? Oto twoja pierwsza wskazówka. Tylko akcesoria Desigual można wyrównać. Do prostej, zielonej sukienki wybraliśmy dużą torebkę Desigual o dominującym niebieskim kolorze, uzupełnioną zielonymi i brązowymi detalami ze sztucznej skóry. Idealny do tego jest portfel Desigual z klamrą, notatnikiem i bransoletką Desigual w tych samych kolorach. Tematy dodatków mogą nie zawsze być takie same, w zależności od tego, co zamierzasz zrobić - z dopasowaniem kolorów lub z tym samym motywem.

Desigual i strój Melissy Desigual i strój Melissy

Nie musimy mówić, że tego lata jest hitem niebieskim. Nawet Hej kiedyś wiedział, kiedy śpiewał, że niebieski jest dobry. Wybraliśmy te jasne, niebieskie sukienki Desigual z pięknymi geometrycznymi motywami i złotym haftem Desigual w dolnym rogu, który idealnie pasuje do złotych akcesoriów. Do tego dodaliśmy niebieską Melissę z rozciętym typem do czubka, która, mimo że bez pięty, jest pięknie elegancka i możesz ją wziąć ze spokojem, by wziąć na siebie te suknie i nie cierpieć na piętach: D

Desigualny strój Desigualny strój

Kolejna wskazówka na stroju składa się z przepływającej desigualowej spódnicy w szydełku z przyzwoitymi wzorami w zielonej i fioletowej koronce obszytej koronką. Oto prosty, czarny, bez podszewki model, aby zachować elegancję czarnego koloru. I on chce kilku statystów. Plastikowa bransoletka Desigual w tym samym kolorze, plastikowe buty Mel w złotym kolorze i złote akcesoria innych marek. Idealny strój na niemal każdą okazję. Jeśli był to strój do pracy lub wydarzenie towarzyskie, to weź czarny worek lub dżinsową kurtkę. I możesz iść :)

Opublikowany przez: Team Different

Podobał Ci się ten artykuł?