−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 185 godzin 40 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Bądź stylowy i ciepły. Idź na przedświąteczny czas w ciszy i spokoju.

  19. 11. 2015      Wskazówki dotyczące stroju

Listopad to już pół wieku i wszyscy zaczynamy otaczać atmosferę Bożego Narodzenia. Śnieg jest już odnotowany w górach. Jesteśmy coraz bardziej owinięci w ciepłe płaszcze i szukamy nowych butów. Krótko mówiąc, jest tu zima i czekamy na nadludzkie zadanie - na przygotowanie doskonałych świąt z doskonałymi prezentami dla najbliższych. Zanim jednak damy ci kilka wskazówek, co robić obok twojego małego drzewa (wkrótce w następnym artykule), mamy dla ciebie mały prezent.


Najpierw musisz mieć odpowiedni sprzęt do robienia zakupów, chłodnej pogody, deszczu i wiatru. I choć wciąż zadowolony, szczęśliwy i trochę inny. ;) W poniższych liniach znajdziesz świetne wskazówki na zimową pogodę. I wtedy nie będzie niczego za tobą tęsknić, żeby pójść na zakupy i zorganizować idealne Święta Bożego Narodzenia.

Jeśli chcesz rozświetlić inaczej szare i deszczowe dni, stylowy Tango Pasion marki Desigual sprawi, że Twój dzień stanie się jaśniejszy. Zadowoleni i szczęśliwi poczujecie się nie tylko dzięki pięknemu połączeniu wesołego różu i pomarańczu ze stylową szarością, ale także doskonałego dopasowania. Tutaj możesz wybrać się na przedświąteczne zakupy w centrum handlowym, na jarmarkach bożonarodzeniowych na lodowatych ulicach, a także popołudniowy spacer do parku.

Kto jeszcze powinien zrozumieć, że chcesz być trochę inny od innych, wycofać się z tłumu. Dlatego nasza następna wskazówka na przedświąteczny czas to wspaniały płaszcz z kapturem przypominający poncho, które nosi imię Mireia i szczyci się Desigual, z rąk projektanta Christiano Lacroix. Krótka kurtka jest wygodna, miękka i ozdobiona dwurzędowymi białymi guzikami przypominającymi guziki. Z takim płaszczem za tobą, a nie tylko wielbicielem.
Scotch & Soda stworzyła dla Ciebie także piękny futrzany płaszcz. Ta powłoka nie tylko rozgrzeje, ale także poczuje się jak w siódmym niebie. W takim płaszczu możesz spędzić cały przedświąteczny czas, kupić wszystkie prezenty, przygotować się na Boże Narodzenie, wciąż mając uśmiech na ustach i szczęśliwe uczucie dla duszy.

Jeśli potrzebujesz pełnej pewności, że nie zawiedziesz na bożonarodzeniowym rynku, wyraźną wskazówką jest Desigual Alethea. Po prostu nie wysadzaj tego materiału, a dekoracja za pomocą mastyksu naprawdę wygląda bardzo pomysłowo. Czerwony kolor dodaje blasku i blasku Twoim dniom, a miękkie, sztuczne futro wokół kołnierza zapewnia ciepło.


Nie zapominaj nawet o stylowych akcesoriach, które Cię rozgrzewają. Doskonałym dodatkiem może być na przykład Desigual Cap Eley, który dzięki swojej dekoracji może dostroić się w dobry nastrój każdego dnia. I nie martw się, nawet rękawice tego samego wzoru, do którego możesz się dostać.Jeden z tych elementów, których potrzebujesz. Robisz to dla dobra najbliższych. ;) Tak miły listopad dla wszystkich, uśmiech na twoich ustach i minimum pośpiechu, które chcesz Team inny. :)

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?