−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 146 godzin 11 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

BAJECZNIE PIĘKNA KOLEKCJA ANEKKE

  %31. %10. %2018      Different TV CZ / SK

ANEKKE

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak by to było cofnąć się w czasie. Na przykład, do tych beztroskich dni dzieciństwa. Za te czasy, kiedy każde drzewo było siłownią... Każda kałuża była najlepszym placem zabaw i basenem w jednym. Albo kiedy nie chcieliśmy wracać do domu. I każdego dnia odkrywaliśmy kawałek naszego pięknego świata? Każdy z nas doświadczył tego przynajmniej raz.

Jeśli chcesz doświadczyć tego uczucia więcej niż raz w życiu, marka Anekke jest właśnie dla Ciebie. Dlaczego? Bo to jedna z niewielu marek, która potrafi wywoływać emocje. Anekke sprawia, że się zakochujesz i łączy dwa pozornie nieprzystające do siebie światy. Tej, którą żyjemy i tej modnej. Cudownie!

Ja w Different bardzo się cieszymy, że możemy kręcić dla Was nowe odcinki i to z taką marką jak Anekke. Ludzie na całym świecie ją kochają. Uwielbiamy ją. Kochasz ją. Nie bójmy się tego powiedzieć. Kochamy ANEKKE.

>

Simcha i Nikol pokażą Ci teraz, że dzięki marce możesz poczuć się w innym świecie. W świecie pełnym szczęścia i radości. Chłonąć atmosferę. Zrelaksuj się i oczekuj na nowy odcinek.

KABELE ANEKKE

>

Opublikowany przez: Martin Špeta

Podobał Ci się ten artykuł?