−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 185 godzin 6 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Baleriny jako podstawa do butów

  12. 07. 2013      Ze świata mody

Czy ty też nie możesz się doczekać każdej zimy, kiedy znowu jest wiosna i idziesz od butów do baleriny ? Od lat balerinki są idealnym hitem i idealnym butem od wiosny do jesieni. Balerinki są rządzone przez naszych letnich szewców i nigdy nie wystarczą. Francuzi, jako znani koneserzy mody, twierdzą, że jeśli kobieta powinna mieć tylko jedną parę butów, to zdecydowanie powinny to być balerinki. Ich kształt jest ponadczasowy, tylko nieznacznie ulepszony w każdym nowym sezonie mody.

Te kolory i kształty, kogo wybrać?! Tegorocznym hitem są "muszkieterowie", czyli baletnicy z lekkim zachowaniem na podbicie. W przypadku ostrzejszych stylów mody, wszystkie typy punków są w tym samym miejscu, z kolcami wszystkich kolorów i kształtów.

Balerines Mel Balerines Mel - " muszkieterowie "

Melerowe balleriny punkowe Melerowe balleriny punkowe

Jeśli chcesz jakości i luksusu, nie powinieneś przegapić klasycznej, ponadczasowej baleriny w butach. Inspiracją może być obecna jesienna kolekcja Melissa, która doprowadziła do podniesienia poziomu baleriny. Zarówno w wysokości - mały obcas, a na pewno także luksusowy wygląd.

Luksusowa balerina Melissa Luksusowa balerina Melissa

Istnieją również sportowe typy kobiet, które cieszą się stopami w wygodnych i wszechstronnych balerinach, takich jak kolekcja Crocs w tym roku.

Crocs Sports Ballerina Crocs Sports Ballerina

Czy lubisz czarne lub inne nudne kolory? Czy nie dostajesz kolorowych ubrań, ale czy szukasz kolorowego lata? Potem przyjdź do baletnic Desigual , które są zabawne i praktyczne! Po wewnętrznym obwodzie buta, gumowa osłona zapewnia wygodę noszenia, a wewnętrzna wkładka wykonana jest z ciętej skóry.

Desigual kolorowe baleriny Desigual kolorowe baleriny

Gorące letnie dni? Żaden problem! Melerowane Perforowane Baleriny Mel i Melissa, które oprócz wygodnej i stylowej opony, oferują również bezproblemową konserwację. Więc już się wybrałeś? ;)

Perforated Ballerina Mel Perforated Ballerina Mel

Wygodna Balerina Melissa Wygodna Balerina Melissa

Opublikowany przez: Team Different

Podobał Ci się ten artykuł?