Rabat 15% z kodem EXTRA15 + Dostawa Gratis (oprócz marki Anekke, Desigual)Kończy za 85 godzin 30 minut
+48 691 429 847 (dni robocze, 7-15)

Biedne balerinki

  21. 05. 2014      Ze świata mody

Kochamy kochanków, to jasne. Ale co wybrać w tym sezonie? Biedny!

Plastikowe buty Melissa Petal z modnymi wskazówkami, źródło: https://www.DifferentFashion.cz Plastikowe buty Melissa Petal z modnymi wskazówkami, źródło: https://www.DifferentFashion.cz

Spiczaste buty po kilku latach raportu wracają, tak powoli w formie niskiej baleriny . Są nie tylko eleganckie, ale również optycznie przedłużają charakter. I to zawsze jest dobre. Przedłużony koniec balerin po prostu chwyta dłuższą linię całego ciała.

Zaklęcie kolczastej baleriny jest znane przez Victorię Beckham, uzupełnioną pobitymi sukniami ... Źródło: instragram Victorie Beckham Zaklęcie kolczastej baleriny jest znane przez Victorię Beckham, uzupełnioną pobitymi sukniami ... Źródło: instragram Victorie Beckham

Pikantne balerinki nadają się nie tylko do spodni, ale także do spódnic i sukienek. W tym sezonie letnim najkrótsze spodenki slim cut to topowy trend w balerinach. Jeśli nie masz w szafie spodni 7/8, po prostu zachowaj wąskie spodnie nieco ponad 5 cali powyżej kostek, a będziesz miał taki sam efekt w swobodnym stylu. Zainspiruj się i bądź trendy;)

Biedna balerina Melissa Petal, która optycznie wydłuża nogi i pasuje do spódnicy. Pikantka balerina Melissa Petal, która optycznie rozciąga nogi i pasuje do spódnicy.

Opublikowany przez: Team Different

Podobał Ci się ten artykuł?