−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 35 godzin 14 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Bilans różnych lat 2013

  %20. %12. %2013      Ze świata mody

Rok 2013 dobiega końca i już zaczynamy się balansować. Co nowego w naszym kraju? Okay, tym razem będziemy się z tobą balansować;)

Nowe przestrzenie

Rozpoczęliśmy rok 2013 w nowej siedzibie w Pilznie, w której przeprowadziliśmy się w listopadzie 2012 roku. Dzięki magazynowi i nowemu biuru nasza praca stała się łatwiejsza od początku roku. Sklep przed klientami z Pilzna jest znacznie bardziej popularny i docenia nasz projekt, ale także przyjemne podejście itp. Nie będziemy już więcej wracać, więc obecnie zajmujemy się odbudową magazynu.

Desigual - sklep Plzen, Rooseveltova 9 Desigual - sklep Plzen, Rooseveltova 9

Nowy projekt strony

Pracujemy nad tym przez 3 miesiące. Podali szczegóły, zapytali Cię, gdzie umieścić przycisk, jak uprościć i co zrobić dla zadowolenia. 10 września 2013 r. Nasi informatycy kupili buty energetyczne i przeszli na nowy projekt. Zauważyłeś to bez przerwy aż do rana i reakcje były bardzo pozytywne od samego początku. Więc odprężyliśmy się i poszliśmy dalej;)

www.DifferentFashion.cz www.DifferentFashion.cz

Facebook www.DifferentFashion.cz

Postawiliśmy sobie za cel pokonanie 10 000 fanów w tej sieci społecznościowej. W tej chwili masz prawie 16 000. Dokładamy wszelkich starań, aby zabawiać Cię na naszym Facebooku, komunikować się z Tobą, oferować Ci wydarzenia i konkursy. Facebook nie pokazuje wszystkich naszych postów, więc kliknij na naszej stronie "I Like It" - następnie "Settings" - i kliknij "All Updates";) Wtedy nic Cię nie ominie.

Strona na Facebooku: https://www.facebook.com/www.differentfashion.cz

Facebook DifferentFashion.cz Facebook DifferentFashion.cz

Nowe marki

W ciągu roku jeździliśmy na światowych targach mody i szukaliśmy innych interesujących marek modowych na całym świecie. Współpracowaliśmy z Disaster Designs , Culito z Hiszpanii . Zamówiłeś nowe kolekcje Scotch & Soda i czekałeś na swój bunt. Były pozytywne, więc prawdopodobnie wiemy, czego brakuje i co lubisz w Czechach. Będziemy to kontynuować. Ciesz się! ;)

Marki na DifferentFashion.cz Marki na DifferentFashion.cz

Magazyn mody

Uruchomiliśmy magazyn o modzie. Od razu go polubiłeś i zacząłeś czytać. Staramy się doradzać i dzielić się interesującymi doświadczeniami w modzie. Moda to nasze życie, dlatego chętnie podzielimy się wszystkim, co znajdziemy. Przeczytaj nas dalej i twoje życie będzie słodsze;)

Magazyn mody Magazyn mody

Nowe sieci społecznościowe

Zaczęliśmy również komunikować się z Tobą:

Instagram - https://instagram.com/differentfashioncz

Google+ - https://plus.google.com/+DifferentfashionCz

i więcej ...

Instagram DifferentFashion.cz Instagram DifferentFashion.cz

Płatność kartą

Od tego roku możesz również zapłacić za zamówienie na stronie www.DifferentFashion.cz za pośrednictwem internetowej karty płatniczej lub innych metod płatności. To łatwe. Tylko pamiętaj, aby wybrać GoPay - płatność kartą i inne metody płatności online. Na tym etapie mamy wiele szczegółów, ale wszystko działa bardzo bezpiecznie.

Różne wyspy

Otworzyliśmy nową koncepcję pełną najmodniejszych akcesoriów światowych marek Desigual, Disaster i Melissa. Pierwsza wyspa Different Island znajduje się na OC Olympia Plzen. Planujemy naloty na inne miasta. Ciesz się;)

Różne wyspy - akcesoria Desigual i Disaster Różne wyspy - akcesoria Desigual i Disaster

Różne telewizory

Prawie zapomnieliśmy. Różne telewizory zakochują się od pierwszego dnia. Filmy wideo, które pokazują szczegóły poszczególnych produktów, różne gadżety i promocje z naszych kolekcji marek. Nagle wiedziałeś, że torebka Desigual może być noszona na cztery sposoby i że nie stracisz jej za pomocą wskaźnika katastrofy;

Dzieciątko Jezus dało nam nową kamerę i mikrofony, więc w przyszłym roku podnosimy inny telewizor na nieco inny poziom. A Veronika zostanie z nami, nie martw się;)

Inny kanał telewizyjny na Youtube: https://www.youtube.com/differentfashioncz

Różne telewizory Różne telewizory

Oczywiście wydarzyło się kilka drobnych rzeczy, zaczęło z nami pracować kilka nowych osób. Ciągle jednak ciągniemy za jedną linę i nie zamierzamy zejść nam z drogi - przywożąc do Czech ciekawe światowe marki, komunikując się z naszymi klientami i robiąc to wszystko RÓŻNIE;)

JESTEŚ TAKŻE W NASTĘPNYM ROKU INNYM Z WWW.DIFFERENTFASHION.CZ.

Opublikowany przez: Team Different

Podobał Ci się ten artykuł?