−15 % na wszystko (oprócz marki Anekke + Kara) z kodem EXTRA15Kończy za 159 godzin 46 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Black Friday 2020

  22. 11. 2016      Ze świata modyTrafienie w czarną dziesiątkę! 

Differenta dołączyła do czarnej strefy czyli Black Friday już jest!

Ciemne święto rabatów właśnie odstartowało już w naszym sklepie internetowym, dzięki czemu możesz cieszyć się od 13 listopada do 30 grudnia z tych luksusowych rabatów na produkty modowe!

Na co możesz się cieszyć?

Przygotowaliśmy dla Ciebie ogromne rabaty na ekskluzywne marki! Desigual, Guess, Tommy Hilfiger, Calvin Klein a wiele innych teraz możesz kupić w bardzo atrakcyjnych cenach. Obudź w sobie łowca stylu a kup sobie korzyść modową z rabatem do -70 %. Niebieski jest niebiański ale Czarny jest chyba jeszcze lepszy, prawda? ;) Dlatego szybko uciekaj za promocjami!

Wiesz, co oznacza pojęcie BLACK FRIDAY?

Czarny piątek powstał roku 1929, kiedy wielki krach na giełdzie nowojorskiej rozpoczął kryzys gospodarczy a niektórzy handlowcy zorganizowali dzień rabatowy, aby klientom przywrócić ochotę na zakupy. Promocja cieszy się coraz bardziej większą popularnością a dzisiaj Black Friday wlicza się do tych najbardziej popularnych dni w roce. 

          

Pochwal się swoją zdobyczą na niektórej z naszych sieci społecznościowych a powiedz nam o tym, jaki byl dla Ciebie Differenta Black Friday!

Na Facebooku ▶️  Obserwuj nas
Na Instagramie    ▶️   Tak, dokładnie tutaj
Lub podczas czekania rzuć okiem na ▶️   YouTube! Również tam nas znajdziesz.

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?