Ekstra rabat 10 % z kodem EXTRA10 na wszystko!Kończy za 64 godzin 51 minut
+48 691 429 847 (dni robocze, 7-15)

Black Friday 2019

  22. 11. 2016      Ze świata modyTrafienie w czarną dziesiątkę! 

Differenta dołączyła do czarnej strefy czyli Black Friday już jest!

Ciemne święto rabatów właśnie odstartowało już w naszym sklepie internetowym, dzięki czemu możesz cieszyć się od 22 listopada do 1 grudnia z tych luksusowych rabatów na produkty modowe!

Na co możesz się cieszyć?

Przygotowaliśmy dla Ciebie ogromne rabaty na ekskluzywne marki! DesigualGuessTommy HilfigerCalvin Klein a wiele innych teraz możesz kupić w bardzo atrakcyjnych cenach. Obudź w sobie łowca stylu a kup sobie korzyść modową z rabatem do -70 %. Niebieski jest niebiański ale Czarny jest chyba jeszcze lepszy, prawda? ;) Dlatego szybko uciekaj za promocjami!

Wiesz, co oznacza pojęcie BLACK FRIDAY?

Czarny piątek powstał roku 1929, kiedy wielki krach na giełdzie nowojorskiej rozpoczął kryzys gospodarczy a niektórzy handlowcy zorganizowali dzień rabatowy, aby klientom przywrócić ochotę na zakupy. Promocja cieszy się coraz bardziej większą popularnością a dzisiaj Black Friday wlicza się do tych najbardziej popularnych dni w roce. 

          

Pochwal się swoją zdobyczą na niektórej z naszych sieci społecznościowych a powiedz nam o tym, jaki byl dla Ciebie Differenta Black Friday!

Na Facebooku ▶️  Obserwuj nas
Na Instagramie    ▶️   Tak, dokładnie tutaj
Lub podczas czekania rzuć okiem na ▶️   YouTube! Również tam nas znajdziesz.

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?

Ta strona wykorzystuje ciasteczka cookies, do świadczenia usług, reklamy spersonalizowanej i analizy wyświetleń. Następne informacje