+48 691 429 847 (dni robocze, 8-15)

Different.cz - Twoja brama do świata mody

BYŁEŚ CZARNY!

Na tej stronie wkrótce zobaczysz modne tegoroczne Czarne Piątki, które będą nieco inne.

Kiedy czeka na nas CZARNY PIĄTEK?

Koło w kalendarzu! Największe święto zakupów w roku, Czarny piątek, w tym roku przypada w piątek, 29 listopada 2019 r.   Obudź w sobie łowcę lub łowcę stylu i zdobądź dziś nowy łup mody w swojej garderobie ze znaczną zniżką.

Czy wiesz, co oznacza CZARNY PIĄTEK?

Czarny piątek, lub czarny piątek, powstał w Stanach Zjednoczonych, a jego popularność rozprzestrzeniła się na cały świat. Czarny piątek tradycyjnie odbywa się w piątek po Święcie Dziękczynienia i towarzyszą mu ogromne zniżki. Powstał w Czarny piątek w 1929 r. , Kiedy krach na giełdzie w Nowym Jorku wywołał kryzys gospodarczy, a niektórzy handlowcy zorganizowali dzień rabatu, aby dać klientom okazję do zakupów. Wydarzenie stało się popularne na przestrzeni lat i dziś Czarny piątek jest jednym z najpopularniejszych dni zakupów w roku.

Nie możesz się doczekać?

Oczywiście możesz kupić stylowe ubrania w atrakcyjnej cenie przed „zmroku”;) Odkryj, jakie piękne rzeczy mamy dla Ciebie w kategorii ZNIŻKI i SPRZEDAŻ .

PRO_NI_1 [1]

Chcesz wiedzieć najpierw o nadchodzących zniżkach i promocjach w Different.cz? Obserwuj nas:

Na Facebooku ▶ ️ Obserwuj nas
Na Instagramie ? ▶ ️ Tak, proszę
Lub czekając, sprawdź ▶ čekání YouTube ! Znajdziesz nas również tam.

Ta strona wykorzystuje ciasteczka cookies, do świadczenia usług, reklamy spersonalizowanej i analizy wyświetleń. Następne informacje