−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 69 godzin 14 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Boho Chic Style lub nowa kolekcja Desigual Spring / Summer 2017 to BOHO!

  %24. %02. %2017      Ze świata mody

Styl Boho Chic rozwinął się ostatnio w świecie mody i nie jest zaskakujący. Jest faworyzowany przez wiele dziewcząt i kobiet, które nie boją się eksperymentować. Nawet osobowości tego świata to Bohe, w tym Kate Moss, siostry Olsen lub Blake Lively.

Boho Chic to styl łączący styl bohemy i hipisowski . Jest to nieformalny i zrelaksowany sposób, który wymaga pewnej dozy odwagi i poczucia mody. Podstawowymi elementami są proste kolory, wraz z etnoverami, koralikami, haftami, łatami, muchami, ćwiekami, pomponami i tak dalej. Bohele to frędzle i koronki, uzupełnione masywnymi modnymi dodatkami - naszyjnikami, bransoletkami, opaskami na głowę, okularami i torebkami . Idealny wygląd Boo Chic z szerokim uśmiechem i małymi warkoczami.

Desigualowa kurtka

Aby być boosem, niekoniecznie powinieneś wrócić do lat 70., ponieważ Desigual w tegorocznej kolekcji zawiera elementy Boho Chic i przyjął tę tradycyjną kolekcję w nowoczesny sposób. Prezentujemy różne buty, marynarki, spodnie, spódnice, t-shirty i sukienki w stylu Boo Chic, a teraz przedstawimy je Tobie. Możesz także zainspirować się w naszym wideo.

Sukienki Desigual

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?