−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 68 godzin 57 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Bread & Butter - Berlin Fashion Fair

  %16. %08. %2013      Ze świata mody

Bread & Butter to tradycyjne targi marek modowych, do których dostęp mają tylko modzie i dziennikarze. Dwa razy w roku organizowane jest lotnisko Tempelhof w Berlinie. Przez kilka dni olbrzymia hala lotniska zamieni się w wystawę najbardziej poszukiwanych marek modowych na całym świecie.

Chleb i masło 2013 Chleb i masło 2013

Tegoroczne Letnie Targi odbyły się na początku lipca i oczywiście byliśmy tam! Poszczególne hangary na lotniskach oferują kilka modnych pociągów, od miejskiego po denimowe, po najmodniejsze i najmodniejsze marki, takie jak Fred Perry, buty Tricker i wiele innych. Baza miejska, główna faza mody, oferowała najbardziej popularne marki, w tym Desigual , Calvin Klein , Fornarin , Pepe Jeans, Scotch & Soda i wiele innych, do kolekcji Wiosna / Lato 2014.

Marka Desigual na chlebie i maśle 2013 Marka Desigual na chlebie i maśle 2013

Marka Scotch & Soda miała prawdopodobnie największe i najbardziej luksusowe stoisko na targach Marka Scotch & Soda miała prawdopodobnie największe i najbardziej luksusowe stoisko na targach

W dziale obuwia skupiliśmy się głównie na plastikowych butach Mel's i Crocs , które wyraźnie zdominowały części butów. Nowa kolekcja na sezon wiosna / lato 2014 jest absolutnie podekscytowana i masz już na co czekać :-)

Buty Crocs były nie do pobicia Buty Crocs były nie do pobicia

Całościowej imprezie towarzyszy program, który każdy biznesmen lub dziennikarz zaprasza - Bread & Butter oferuje im różnorodne pokazy mody, niezwykłe występy taneczne. Na spotkania biznesowe, idealny basen chillout z koktajlem w ręku.

Na lotnisku organizatorzy stworzyli plażę Na lotnisku organizatorzy stworzyli plażę

a właściwie park ... :) a właściwie park ... :)

Bread & Butter to nie tylko moda. To przede wszystkim duże spotkanie biznesowe dla handlowców dotyczące modnego stylu życia, inspiracji, spotkania miłych i często odnoszących sukcesy ludzi.

I nic więcej nie można oczekiwać niż niecierpliwego oczekiwana kontynuacja pokazu mody na Targach Bread & Butter w Berlinie, które odbędą się w styczniu 2014 roku. Przywieziemy ci kilka zdjęć i informacji, które udało nam się zorganizować i zaaranżować dla Ciebie.

I jeszcze kilka zdjęć ...

Widok z dachu na odkryty obszar Bread & Butter Widok z dachu na odkryty obszar Bread & Butter

Hostessy wszystkich typów i kolorów :) Hostessy wszystkich typów i kolorów :)

Przedstawiono tam także boskiego Karla Lagerfelda Przedstawiono tam także boskiego Karla Lagerfelda

Było wielu kupców i udało nam się wynegocjować dla ciebie wiele wiadomości;) Było wielu kupców i udało nam się wynegocjować dla ciebie wiele wiadomości;)

Opublikowany przez: Team Different

Podobał Ci się ten artykuł?