−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 35 godzin 58 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

BROWS CROCS BIRD / SUMMER 17

  %02. %08. %2017      Different TV CZ / SK

% wideo (y, ycE-5zYR3Gk)%

BUTY DO SZKŁA

Trudno szukać bardziej uniwersalnych i wygodnych butów wakacyjnych niż tylko stylowych Crocsy. Tak wiele oryginalnych modeli i wzorów, że nie będziesz mógł wybrać, które z nich zabrać i zostawić w domu! Obecna kolekcja Wiosna / Lato 2017 służy tylko do jedzenia ...

Korzyści z Crocs z pewnością zostały usłyszane niezliczoną ilość razy, ale powtarzanie jest matką mądrości, więc słuchaj dobrze (czytaj). Buty są pięknie kołysanki i przyjemne materiały, więc nogi nie skrzywdzą nawet po długich podróży resortem. Wkładka jest dodatkowo ortopedyczna, Twój lekarz będzie zadowolony! :)

Czy zawsze marzyłeś o tym, by mieć więcej butów w swoim ulubionym projekcie? Twoje sny właśnie się dzieje! Projekty tej kolekcji przechodzą przez różne modele! :) Ach! Tak więc obecny hit, lekkie klapki na wyższej platformie (około 3,5 cm), zaprasza do tego!

Elementy metalowe lub szlachetne kamienie dekoracyjne? Crocs ma obie! Inspirował się najnowszymi trendami mody i zastosował je do swoich butów. Zakochasz się!

Czy obwinia cię, gdy coś idzie nie tak? Jesteśmy straszni. Na szczęście buty Crocs są odlane z jednego kawałka, więc nie ma czegoś takiego. Dlaczego nikt wcześniej o tym nie pomyślał? ...

Nie bój się wejść w błoto! Crocsy jest prawie bezobsługowy, w miarę możliwości brud należy zanurzać tylko wilgotną ściereczką (nasączoną wodą z mydłem), a brud już nie ma! Brzmi to jak telezakupy, ale to naprawdę takie proste.

Oglądaj Crocsy w wielkim upale, temperatury powyżej 50 ° C mogą je uszkodzić. Zanim pójdziesz do morza, połóż buty w cieniu i nie zostawiaj ich w bezpośrednim słońcu;)

BUTY DO SZKŁA

Opublikowany przez: Radek Vandra

Podobał Ci się ten artykuł?