−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 35 godzin 3 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Brrr. Oszczędzaj nogi!

  %13. %11. %2017      Ze świata mody

Zima już niedługo, a ponieważ ciepło z nóg jest fundamentem, mamy świetne wskazówki na temat tego, co będzie robić zimą w zimie. Będzie to z pewnością dobra jakość, która przetrwa nawet kilka sezonów, stylowa i funkcjonalna. Gorące skarpetki są podstawą. A ponieważ czarno-białe klasyczne skarpetki są nudne, tak dla Ciebie mamy nutkę wesołości, aw ostatnich latach bardzo popularne Happy Socks .

Szczęśliwe skarpetki lubią głównie mężczyzn, którzy lubią styl smart & casual lub po prostu dla czegokolwiek. Są odpowiednie zarówno do stylowych, jak i sportowych strojów i nie musisz się wstydzić. Wręcz przeciwnie, niech się śmieją, zaglądają i zwracają na siebie uwagę. Noś je zarówno na buty do tenisa, jak i lakiery.

Szczęśliwe skarpetki

Jak tylko twoje nogi zaczną biec, twój uśmiech zniknie z twoich ust. I to wielka szkoda. Nogi w upale są podstawą ładnego uśmiechu. I tak przygotowaliśmy wybór najpiękniejszych butów zimowych EMU i CONVERSE ;) Po prostu zakochaj się ...

Damskie buty Emu wykonane są z wysokiej jakości i naturalnych materiałów. To odpowiednia skóra owcza i wełna. Regulują temperaturę, mają laminowaną, antypoślizgową podeszwę, dzięki czemu ich nogi nie pasują ani nie zamarzają. Tegoroczna kolekcja przynosi wiele stylów i kolorów, więc uważamy, że wybierzesz 100%!

Buty Emu

Więcej inspiracji można znaleźć w naszym filmie "Różne telewizory"

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?