−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 113 godzin 12 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Butter Kings - nowa marka akcesoriów domowych

  28. 01. 2019      Ze świata mody

Nowy rok - nowa marka! Butter Kings ma może trochę myloncą nazwę, ale nie ma nic wspólnego z masłem a nawet ją niestworzył żadej król bajkowy. Mimo wszystko produkuje królewskie produkty modowe, które każde zwyczajne wnętrze zamieni w nadwyczajny dom. I to za pomocą wesołych kolorów, uroczych designów i figlarności, która nie zna granic.

Butter Kings

Produkty marki Butter Kings ma na sumieniu grupa miłośników designu i połączenia praktycznego z pięknym. Stwarza i oferuje akcesoria domowe, między które wlicza się na przykład pościel, poduszki dekoracyjne, dywaniki, koce, kubki lub wspaniałe kosze lub worki wielofunkcyjne, które można wykorzystać jako schowek lub jako na przykład śmieszny kosz na pranie.  

Z pewnością sprawi Ci radość również to, że Butter Kings powstała w uczciwych czeskich ręcach. Wszystko wyprodukowane jest z miłością właśnie u nas w Republice Czeskiej. 

Dlatego ożyw swój dom, swój dzień, swoich bliskich i tak właściwie sama siebie. Śmieszne jamniki, urocze buldogi, trendy flamingi lub dech zapierający w piersiach krajobraz górski. Tej marce na pewno nie brakuje dowcipu, dlatego marki Butter Kings na pewno nie powinno brakować u Ciebie w domu! 

Butter Kings Longevity

 

 Butter Kings Buldog

 Butter Kings Black Wings

 Butter Kings Flamingos

Opublikowany przez: Katka Kocandrlova

Podobał Ci się ten artykuł?