−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 35 godzin 52 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Butterfly Twists - Shoes with wit

  %13. %10. %2016      Ze świata mody

Butterfly Twists to oryginalne składane buty zaprojektowane z myślą o każdej aktywnej kobiecie bez względu na wiek. Marka oferuje wszystkie możliwe rodzaje butów baletowych, klapek, butów lub trampek. Ponadto balerinki można zmontować do minimalnych rozmiarów, które oprócz zwykłego obuwia stają się przenośną potrzebą wszystkich kobiet, które kochają wysokie obcasy, ale czasami muszą odpoczywać.

Każda marka odzieżowa ma własną historię, a Butterfly Twists nie jest wyjątkiem. Wszystko zaczęło się w 2007 roku , gdy czterech przyjaciół, Emmanuel Eribo, Frank Eribo, Mark Quaradeghini i Philippe Homs, zdecydowało się stworzyć pomysłowe buty, gdy jeden z nich sam wypróbował niedogodności związane z wysokimi butami. Panowie zakładają, że przegrany musi spędzić noc na szpilkach, więc w 2009 roku narodziła się marka Butterfly Twists , która stała się bardzo popularna w krótkim czasie. Panowie wpadli na pomysł, że wysokie buty z igłą są naprawdę niewygodne, więc każda kobieta powinna nosić wygodne oparcie. Aby uczynić ją praktyczną, zaprojektowali projektowane balerinki, które można włożyć do torby.

Oprócz codziennego noszenia, Butterfly Skręty nadają się również do podróży, imprez biurowych i towarzyskich. Oprócz balerinek oferuje inne typy. Buty są niezwykle wygodne, wykonane z wysokiej jakości materiałów, a szczególnie stylowo wyszukane lub inne. Jednak osądź sam siebie.

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?