−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 166 godzin 26 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Buty Crocs, ponieważ ich nie znasz

  23. 06. 2013      Ze świata mody

Niewiele światowych marek modowych wywołuje tyle sprzecznych emocji, co buty Crocs . Jedna jest kochająca, druga vice versa. Minęło kilka lat, odkąd na rynku czeskim pojawiły się te dziwne gumowe buty, przypominające szmatę. Dzisiaj trudno byłoby znaleźć rodzinę, w której brakuje co najmniej jednej pary Crocs w bucie. Pomimo początkowej sprzecznej akceptacji tych szerokich outsiderów, zbudowali oni stosunkowo silną pozycję na rynku czeskim i nie są już tylko letnią sprawą. Modele zimowe, uzupełnione ciepłym futrem, są idealne na jesienne spacery lub brzęczyki. Nie można już sobie wyobrazić gumy do żucia i stylowych skórzanych butów, ponieważ są to bardzo praktyczne i wygodne opony zimowe, w szczególności dzięki antypoślizgowej podeszwie.

Buty Crocs Huarache Buty Crocs Huarache

Ale dzisiejszym tematem jest model wiosna / lato 2013, zwieńczony Crocs Huarache w wielu odmianach kolorystycznych. To prawda, że ​​z oryginalnym kształtem Crocs mają niewiele wspólnego. Istnieje tylko szeroka gama wesołych kolorów, które zajmą pierwsze miejsce, a zwłaszcza użyte materiały. Wszystkie buty Crocs, zarówno klasyczne, jak i trampki, zaskoczą Cię łatwością, wygodą i funkcjonalnością. Wszystkie buty mają wyrafinowany, ergonomiczny kształt, który jest wygodny na nogawce i nie ślizga się. Materiał jest antyseptyczny i bardzo łatwy w utrzymaniu.

Buty Crocs Huarache Buty Crocs Huarache

Model Huarache jest przewiewny i lekki, stworzony na gorące letnie dni. Oprócz czarnego modelu taśmy są kolorowe, dzięki czemu można je łączyć z praktycznie każdą odzieżą. Lekko podniesiona pięta jest wygodna w noszeniu, a skarpetę łatwo poddaje się masażom przy pomocy punktów akupresury.

Buty Crocs Huarache Buty Crocs Huarache

Panie, upewnijcie się, że buty Crocs to nie tylko dziwaczne szerokie buty z dziurkami dawno temu, ale mogą być również ciekawym i funkcjonalnym elementem modowym w swoim bucie, który można przejść przez całe lato. I lubię :-)

Opublikowany przez: Team Different

Podobał Ci się ten artykuł?