−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 166 godzin 56 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Buty Crocs - przede wszystkim komfort

  10. 03. 2016      Ze świata mody

Buty Crocs stały się istotną częścią każdego buta. Mimo, że ktoś może uważać to za nieutrudnioną katastrofę mody, nikt nie twierdzi, że Crocs może cieszyć się komfortem, jakiego nie mają żadne inne buty. Przyjrzyjmy się razem z botkami Crocs i temu, jak dobrze te buty są korzystne dla naszych stóp.

Pierwszym celem marki Crocs , która zaczęła się rozwijać od 2002 roku w USA, było stworzenie przestronnego buta antypoślizgowego dla gości obiektów spa. W tym samym czasie buty Crocs mają również pozytywne właściwości z punktu widzenia zdrowia. Ale w międzyczasie zjawisko to stało się ogromnym hitem nie tylko w Ameryce, ale na całym świecie.

Jeśli kiedykolwiek myślałeś, że buty Crocs są wykonane z plastiku lub gumy, natychmiast usuniemy Cię z błędu. Te buty są wykonane z materiału o nazwie Croslite , który jest wykonany z ekstrudowanej żywicy. Dzięki tej kompozycji buty są łatwe do prania , zapobiegają powstawaniu przykrych zapachów i bakterii, a także są bardzo lekkie . Klasyczne buty Crocs mają około 280 gramów.

Buty Crocs

Ale zdobądź jeszcze jedną ważną informację o butach Crocs. Te wygodne buty są również wykonane głównie z punktu widzenia zdrowia. Idealnie wspierają ramię stopy i zapewniają odpowiednie podparcie dla całej nogi dzięki wzmocnionemu obcasowi. Wewnątrz znajdziesz preparat do masażu, który jest kolejnym doskonałym plusem dla komfortu i krążenia krwi na stopach. Tak więc, w butach Crocs, możesz zachować spokój przez cały dzień i nie odczuwać bólu ani zmęczenia nóg.

letnie buty Crocs

Oprócz klasycznych butów Crocs, które znamy już w każdej wersji kolorystycznej, oferta innych rodzajów obuwia wzrosła dzięki ogromnemu zainteresowaniu. Możesz kupić oryginalną balerinę lub klapki na sezon letni. Zimą ciepła kolekcja czeka na Ciebie z miękkim i wygodnym futerkiem.

Buty Crocs to po prostu takie buty, jak kiedyś smak, nie będziesz chciał ich wyciągnąć. Są niezwykle wygodne, niezwykle zdrowe dla stóp, a także troska i dbałość o ich materiał.

Zimowe buty Crocs

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?