−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 34 godzin 51 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Buty Crocs w aktualnej rolce kolekcji!

  %02. %08. %2016      Different TV CZ / SK

% wideo (y, Kv9K5l1jkcI)%

Marka Crocs dosłownie toczy się w nowej kolekcji. Stylowe i kolorowe sandały z przezroczystymi silikonowymi pasami działają bardzo elegancko.

Crocs także myśli o twojej pociechie. Każde męskie obuwie Crocs, dziecięce i oczywiście męskie buty Crocs są wyposażone w punkty masażu, dzięki czemu Twoja stopa nie tylko będzie wyglądać stylowo i na świecie, ale także będzie bardzo wygodna.

Sandały Crocs można znaleźć na stronie Different.cz w kolorze czarnym, koralowym oraz w jasnych odcieniach.

Nie zakładaj butów Crocs na ubrania? Ten mit Crocs już dawno został zburzony! Obecna kolekcja zawiera również balony Crocs, które mogą dobrze konkurować z "specjalistami w branży", beleriami Melissy lub nowościami rynku Zaxas .

Kolejnym ciekawym butem Crocs z nowej kolekcji jest balerina sportowa, przywodząca na myśl legendarne sportowe buty sportowe. Komfort w tym bucie jest oczywisty na pierwszy rzut oka.

Gwiazdy modeli tegorocznej kolekcji Crocs to designerskie klapki z obcasem na pięcie. Nie możesz znaleźć podobnych butów z innymi markami.

Crocsy mają tę zaletę, że mogą je nosić przez cały dzień, a stopy nie będą przez chwilę protestować - niesamowicie wygodne buty Crocs nawet w sezonie 2016 zapewniają komfort i styl naszym producentom obuwia.

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?