+48 691 429 847 (dni robocze, 7-15)

BUTY DAMSKIE GOBY

  07. 02. 2020      Differenta TV PL

Goby jest całkowitą nowością pośród marek modowych. Zaczęły się produkować mniej więcej cztery lata temu w tureckim mieście Istanbul. Największym atutem tej marki jest design! Jest zawsze niezwykły a bardzo imponujący, dlatego jest podstawą wszystkiego.

W pierwszym kroku wszystko się rysuje. W dzisiejszych czasach aż trudno to sobie wyobrazić, ale każdy projekt designu powstał w rękach, ołówkiem na papieru. Następnie przemieści się do centrum designerskiego, gdzie przeniesie się na rzeczywistego próbnego buta. Wszystko się bardzo starannie wypróbuje, zmierzy a następnie cały design włoży się do komputera.

Następuje druk na skórę prawdziwą lub syntetyczną a można zacząć produkować! Tylko dzięki takiemu postępowaniu można powstać coś tak oryginalnego jako są buty Goby… No a jak wygląda gotowe dzieło sztuki? O tym dowiesz się w naszym dzisiejszym wideo. Opowiedz nam o tym, jak Ci się Goby podobają. A uwierz w to, że je pokochasz dokładnie jak my lub reszta Europy! A jeszcze chcemy Ci doradzić…

Nie wahaj się ani sekundę. Goby jeszcze w Polsce za bardzo nie widać, ale uwierz w to, że aż wszyscy dowiedzą się o tym, że te ślicznotki można kupić na Differenta.pl……. To zacznie się dziać :)

Opublikowany przez: Martin Špeta

Podobał Ci się ten artykuł?

Ta strona wykorzystuje ciasteczka cookies, do świadczenia usług, reklamy spersonalizowanej i analizy wyświetleń. Następne informacje