−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 146 godzin 38 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

BUTY DESIGUAL

  %20. %02. %2019      Different TV CZ / SK

BOTY DESIGUAL

>>

Hallooo-hallooo, wiosna woła!

Niektórzy z nas cieszą się piękną, zimową pogodą. Udają się w góry. Jeżdżą na nartach i cieszą się zimą. Cóż, niektórzy (druga połowa) już z niecierpliwością czekają na początek wiosny. I wiesz co? Już jest!

>

Okay, okay. Masz rację, że jeszcze kilka dni dzieli nas od oficjalnego rozpoczęcia wiosny, ale czy już ją czujesz? To coś w powietrzu. Coś, co naprawdę czuje się jak wiosna. My w Different to czujemy, dlatego nieustannie przygotowujemy nowe elementy na sezon wiosenno-letni 2019. Tak jak nowe elementy butów Desigual SS19.

Desiugal buty damskie na ten sezon już są! Dlatego też w dzisiejszym odcinku DifferentTV przedstawimy Wam zupełnie nowe modele, które dosłownie kipią wiosną. Sprawdź, jakie motywy, kolory, kształty i wzory przygotowała dla Ciebie Desigual. I że przeszli dodatkową milę.

Oferta jest naprawdę duża i masz pierwszą szansę, aby naprawdę, naprawdę wybrać najgorętsze nowe produkty, które przygotowaliśmy dla Ciebie. Jeśli nadal wahasz się, jakie nowe buty wiosenne wybrać, to teraz jest właściwy moment.

>

W pierwszej kolejności odkryj przepiękne wiosenne elementy butów damskich Desigual.

>

DESIGUAL

>

Opublikowany przez: Martin Špeta

Podobał Ci się ten artykuł?