−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 112 godzin 2 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Buty i torebki Tommy Hilfiger - nowa kolekcja SS18!

  07. 02. 2018      Ze świata mody

Dzięki nowym kolekcjom na wiosnę i lato 2018 r. Została wyrwana torba. Tak się składa, że ​​każdego dnia jesteśmy bardziej entuzjastycznie nastawieni, ponieważ mamy dla Ciebie idealne produkty w sklepie eshop! A co się z nami stało tym razem? Piękne buty i dodatki Tommy'ego Hiligera , więc przedstawmy je, ponieważ te elementy można nosić przez cały rok!

Torebki Tommy Hilfiger

Kto nie ma torebki od Tommy'ego? To na pewno, więc jeśli jeszcze go nie masz, po prostu to znalazłeś. Rzuć okiem na menu torebek i wybierz małe lub duże, z klasycznego crossbody, do torby na laptopa . Naprawdę masz wybór. Większość elementów, które mamy dla Ciebie w naszym sklepie, są w kolorach klasycznego tricolor i idealnie pasują do butów w tym samym stylu. A buty i torebki są zawsze potrzebne, aby się zestroić. To jest modna podstawa.

Torebka Tommy Hilfiger

Torebka Tommy Hilfiger

Torebka Tommy Hilfiger

Buty Tommy Hilfiger

Hitami tegorocznego sezonu mody będą trampki, w różnych wzorach. Prawdopodobnie absolutny musi mieć trochę tych białych piękności na platformie , po prostu nie mogą się oprzeć. Poza tym nie dotykasz nawet oryginalnych szwów cekinami . Nie sądzę. A co tak naprawdę nie starzeje się, są metalowe kawałki, które pasują do wszystkich strojów. Niezależnie od tego, czy nosisz dżinsy, spódnice czy sukienki.

trampki Tommy Hilfiger

trampki Tommy Hilfiger

trampki Tommy Hilfiger

Więcej inspiracji można znaleźć w naszej kolejnej pracy Different TV !

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?