−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 51 godzin 16 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Buty Inkkas - stylowy komfort

  %31. %03. %2016      Different TV CZ / SK

% wideo (y, Vp_CRcm1GNw)%

Wiosna puka do drzwi, a może nawet walenie, i chętnie wypełnimy e-sklep nowymi, szarpniętymi kawałkami. Nawet twój but zasługuje na sprężysty akcent, więc dostarczymy Ci wspaniałą wskazówkę, aby był tak stylowy i fajny jak to tylko możliwe :)

W naszym nowym, różnym telewizorze znajdziesz buty Inkkas, które są nie tylko niezwykle wygodne, ale także stylowe i na pierwszy rzut oka interesujące. Napisaliśmy już o butach Inkkas , więc nie musimy szczegółowo wyjaśniać pięknego pomysłu "ratowania świata" tymi butami. Za każdą sprzedaną parę butów Inkkas firma upuszcza jedno drzewo :) I to się opłaca, prawda? Więcej dobrych myśli można znaleźć w artykule.

Oprócz tego, że buty są wykonane z dobrym pomysłem, są również wykonane ręcznie. Mówiąc dokładniej, tkanina, z której szyte są buty Inkkas, jest ręcznie tkana ze znanych materiałów południowoamerykańskich, jak to jest zwykle w tym obszarze.

Do wyboru są klasyczne sznurowane tenisówki, ale także "sneakersy" , które są wygodne z gumą. Możesz wybrać charakterystyczne i bardzo kolorowe kolory lub odwrotnie w stonowanych kolorach. Ma znaczenie tylko dla ciebie.

Mamy nadzieję, że podobała Ci się nowa część Different TV, kręcimy te części o nowych, wiosennych kawałkach :)

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?