−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 35 godzin 34 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Buty korkowe są ekologiczne

  %28. %08. %2014      Ze świata mody

Każdy kiedykolwiek spotkał korkowymi butami . Jedna jest kochająca, druga vice versa. Wyobraź sobie ten trend tego lata. Buty korkowe, niezależnie od tego, czy chcemy przenieść świat butów.

Ekstrawaganckie buty z korka, źródło: google.com Ekstrawaganckie buty z korka, źródło: google.com

Absolutnym klasykiem wśród butów z korka jest niewątpliwie marka Birkenstock, której historia sięga 1774 roku, kiedy marka została zarejestrowana w Niemczech. Pierwsze buty tego rodzaju Birkenstock zaczęto produkować około 1900 r., A ich masowe zainteresowanie datuje się na lata sześćdziesiąte, kiedy stały się hitem, a wraz z upływem czasu ponadczasowym klasykiem naszych botnetów. Butów Birkenstock nie można odmówić ich wartości ortopedycznej i statusu obuwia zdrowotnego, które niestety nie nadąża za mniej atrakcyjnym wyglądem. Ale znowu, wygląd nie może być uznany za rzecz jasną. Co się lubi, inne mogą nienawidzić;)

Buty korkowe Birkenstock, źródło: google.com Buty korkowe Birkenstock, źródło: google.com

Platforma z korka patrzy teraz na wiele okien i słusznie szczyci się statusem sezonu letniego w tym sezonie. Jednak klasyczny wygląd korka nie musi być nudny. Co powiesz o kapciach z korków w brandach Desigual ? Kolorowe skórzane paski nad piętą nadają butowi bardzo potrzebny uśmiech i zabawę. Platforma korkowa zajmie się prawidłową konstrukcją nóg, kształtowaniem ortopedycznym i komfortem.

Letnie buty korkowe Desigual, źródło https://www.DifferentFashion.cz Letnie buty korkowe Desigual , źródło www.different.cz

Nadal nie masz letnich kapci na wodę lub plażę? Wybierz korek - jest lekki, trwały i naturalny. Jesteś zakochany!

Opublikowany przez: Team Different

Podobał Ci się ten artykuł?