−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 69 godzin 34 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

BUTY, KTÓRE POKOCHASZ CONVERSE, DESIGUAL, SKECHERS

  %12. %05. %2020      Differenta TV PL

 

Dzisiaj wspólnie skupimy się na detalach. Na detalach pięknych i trendy butów wiosennych. Trampki Skechers, Guess, Tommy Hilfiger, ale również Converse trochę z innego punktu widzenia. Jeśli wahasz się lub w ogóle nie wiesz, jakie buty kupić na radości letnie, mamy dla Ciebie kilka pomysłów! Figlarną nowością na Differenta.pl są trampki Skechers.

Bardzo wygodne, nowoczesne i przede wszystkim wysokiej jakości buty, które z pewnością pokochasz. Marka Skechers rozpoczęła swoją historię w Ameryce, w Kalifornii w 1992 roku. Od tego momentu powstała wspaniała historia pełna cudownych ponadczasowych trampek, których nie powinno Ci zabraknąć. Również bliżej przyjrzeliśmy się trampkom Tommy Hilfiger, które oczarują Cię od pierwszego wejrzenia. Są niezwykłe, ale jednocześnie wygodne i bardzo designerskie.

Oczarują Cię swoją wywyższoną podeszwą. Trampki GUESS! Również te są hitem tegorocznej wiosny. Złoty kolor, który jest dla tej marki symboliczny, dominuje również w tej pięknej kolekcji, której nadaliśmy swoją własną nazwę THE GOLDEN GUESS - czyli złoty Guess. I oczywiście nie możemy zapomnieć również o Converse. Klasyce, która znajdzie swoje miejsce u każdego!

Opublikowany przez: Martin Špeta

Podobał Ci się ten artykuł?