−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 69 godzin 19 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Buty Mel od Melissa

  %27. %10. %2015      Different TV CZ / SK

% wideo (y, QfHs5VGLHIw)%

Buty Mel to brazylijska marka obuwia, więc ich letnia kolekcja jest z pewnością ważniejsza. W każdym razie, w kolekcji jesień / zima 2015 znajdziesz swoje ulubione utwory. Połącz je ze stylowymi skarpetkami, jedwabiem lub legginsami, a będziesz wyglądać świetnie i elegancko nawet w jesienne miesiące. Co więcej, nikt nie mówi, że butów zakupionych na jesieni nie można wyciągnąć na wiosnę i kochać się na drugi rzut oka;)

Mel po prostu wie, co kochamy, więc marka trafiła dokładnie w gust i styl, który kochamy - oryginalne, stylowe, ciekawe, kolorowe, eleganckie i piękne buty, które po prostu nie kochają. Mel jest młodszą siostrą z plastikowych butów zapachowych Melissa , które są bardziej luksusową linią od tej samej firmy.

Melissa jest znaną na całym świecie i bardzo popularną marką ... a buty Mel są również bardzo szybko przyciągane do serca klientów na całym świecie. Buty, w których tańczysz przez jesień ... a potem na wiosnę znów pojawiasz się na ulicach. I nadal jesteś za gwiazdą;) Bądź inny ...

Opublikowany przez: Milan Polák

Podobał Ci się ten artykuł?