−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 68 godzin 44 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Buty Mel przyjechały z Brazylii z nową kolekcją jesień / zima 2014

  %23. %09. %2014      Ze świata mody

Nowa kolekcja jesiennych / zimowych 2014 pachnących Mel buty, które stają się coraz bardziej popularne, jest tutaj. Dzięki specjalnemu materiałowi Melflex, który dopasowuje się do kształtu stopy, nie będziesz już chciał niczego więcej.

Mel Dreaming Buty Mel Dreaming

Pierwszy typ to elegancka balerina Mel z lekkim czubkiem. Na górze znajduje się kokardka, która dodaje buta. Możesz wziąć te balerinki na każdą okazję. Te buty MEL są wykonane w kolorze czarnym z szarą wstążką, w kolorze fioletowym z jasnoniebieską różową wstążką i granatowym z beżową kokardką.

Mel Popstar Buty Mel Popstar

Innym typem są oryginalne stylowe buty klinowe. Jak sama nazwa wskazuje, Mel Popstar sugeruje, będziesz świecił w nich jak prawdziwa gwiazda. Buty mają efektowne małe ciosy i są tylko w tym modnym granatowym kolorze, z beżowymi wzorami na klinie. Ozdobione serce ze znakiem Mel i kostką wokół kostki. Wysokość klina wynosi 9 cm, ale dzięki wygodzie nie zauważasz go.

Mel Look Buty Mel Look

Te atrakcyjne baleriny to kolejny rodzaj nowej kolekcji. Te buty Mel mają okrągły nos, który jest teraz bardzo modny, a na wierzchu jest ozdobiony uroczym kokardą z logo w kształcie serca. Pasek wokół kostki można następnie zdemontować. Baleriny Mel są dostępne w połączeniu beżowych kolorów z czarnym i jasnoniebieskim z granatowym.

Mel Pop Heart Mel Pop Heart

Podobnie jak inne buty, Mel trafia do wielu popularnych balerin, które już znasz z poprzednich kolekcji, z wykorzystaniem charakterystycznego serca u góry. Jeśli chodzi o kombinacje kolorów, możesz wybrać te ciemnoniebieskie z różowym i / lub szarym z żółtym.

Mel Pop Mel Pop

Najnowszy typ to luksusowe baleriny Mel z wykończeniem z zamszu i wewnętrzną wkładką z materiału. Obuwie jest ozdobione metaliczną aplikacją serca. Dostępny w tym eleganckim brązie ze złotą aplikacją, czarny ze srebrem i beżem ze złotem.

Czy chcesz wygodne i stylowe buty? Więc zdobądź te piękne buty Mel z nowej kolekcji Jesień / Zima 2014 na: http://www.botymel.com/ i bądź inny!

Opublikowany przez: Team Different

Podobał Ci się ten artykuł?