−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 185 godzin 29 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Buty plastikowe Melissa - buty 4-pinowe

  12. 02. 2018      Ze świata mody

Z tym artykułem chcielibyśmy powiedzieć, że Melisska naprawdę powinna kupić ten wiosenny i wiosenny sezon! Oto kilka wskazówek, dlaczego buty Melissa "muszą mieć" element w bucie! Dajemy Ci wszystkie zalety tych plastikowych modeli, których nie możesz zdjąć nogami! A ponieważ nadchodzi wiosna, a nowa kolekcja Melissa na wiosnę i lato 2018 jest już dostępna online, powiedzieliśmy, że prawda jest właściwym czasem. Więc weźmy to.

Buty Melissa

Buty Melissa wykonane są ze specjalnego materiału Melflex , który dodatkowo impregnowany jest specjalną esencją zapachową. Ta technologia perfumowania zapewni, że zapach butów nigdy nie ucieknie, a ponadto uspokoi cały pokój. Materiał Melflex jest lekki, miękki i elastyczny, to tylko kilka informacji, to jest początek.

Teraz dobrze do rzeczy. Można powiedzieć, że buty Melissy to 4 lalki !

V 1 - Wodoodporny

V2 - Pachnący

W 3 - Zainspirowany naturą

V 4 - Zadowalający

  1. rozpuszczalne w wodzie, można czyścić buty wodą, można chodzić po wodzie ;-). Jeśli wybierasz się nad morze, klapki lub kapcie Melissa są idealne dla Ciebie. Jeśli nie masz kałuży w balerinach Melissy , nie powinieneś nawet tego mieć.
  2. Są egzotyczne, zaimpregnowane specjalną pachnącą esencją, która nigdy nie ucieka z butów. Szczególnie nazywamy ten szczególny zapach "gumą do żucia", ponieważ pachnie słodko, jak gumy do żucia, które uwielbiamy jako dzieci.
  3. Są INNER NATURAL . Jak każdy inny plastik, nadają się do recyklingu lub organiczne.
  4. Z POWAŻNYM WSPARCIEM , dzięki miękkiemu i elastycznemu materiałowi Melflex, który łatwo dopasowuje nogi, na przykład mogą być łatwo zwolnione i nigdy cię nie popchną.

Buty Melissa

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?