−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 69 godzin 56 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Buty Scotch & Soda - będziemy trendy razem!

  %08. %07. %2019      Ze świata mody

Popularna holenderska marka przynosi nowość w swojej ofercie. Są to buty! Oryginalne, ponadczasowe a nikt im się nie oprze. Ich zaletą jest wysoka jakość a design, który przyciągnie uwagę od pierwszego wejrzenia. 

Scotch Soda dámské pantofle

W kolekcji wiosna/lato 2019 przedstawiamy modele marki Scotch&Soda, które podkreślą Twoją unikatowość a pokażesz tym, że nie boisz wyróżniać się z tłumu. Są to trampki dla mężczyzn i dla kobiet a klapki przeznaczone tej delikatniejszej płci.

no powiedz sama... Na przykład Scotch&Soda trampki dla kobiet, ze zamszową powierzchnią a wstążkami zamiast sznurówek. Wysoka platforma, wysoki lewel komfortu a design, który zachwyci od pierwszego wejrzenia. Która kobieta nie chciałaby ich w swojej garderobie? 

A co trampki męskie Scotch&Soda w kolorowym połączeniu, które narobią chałasu w ulicach? Te są dla mężczyzn, którzy nie boją się podkreślić a pokazać swojego stylu osobistego.

 Scotch Soda boty

Ponieważ lato rozkręciło się w pełnych obrotach, są tutaj klapki damskie Scotch&Soda w kilku wariantach, z których nie jest proste sobie wybrać właśnie dzięku temu, jakie są wspaniałe.

Wypróbuj wesołe frędzelki, wygląd plażowy z żabką lub szerokie paski przez śródstopie ze symbolicznym napisem Maison Scotch. 

Scotch Soda pantofle

 

Opublikowany przez: Katka Kocandrlova

Podobał Ci się ten artykuł?