−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 167 godzin 22 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Buty TOMS

  18. 11. 2015      Different TV CZ / SK

% wideo (y, 0cF2BOQfeJQ)%

Tomki to buty, które mają szansę zmienić świat. Prosty pomysł z ogromnym potencjałem w stylu charytatywnym "One for One". Dla każdego zamawianego buta TOMS marka zapewnia jeden but dziecku, którego potrzebuje . Założyciel Toms odkrył, że są kraje na świecie, gdzie chłopcy nie mogą chodzić do szkoły. Czy rozumiesz zamknięty okrąg? Kiedy nie mogę iść do szkoły, nie mogę się uczyć i być lepszym człowiekiem, który może zmienić swój kraj. Wszystko z powodu butów.

Ale teraz jest marka obuwia TOMS. Kup parę damskich butów lub męskich butów i don Toms do biednych krajów tym, którzy ich potrzebują. Takie modne gadżety, jakby buty były pięknie lekkie, mają anatomicznie ukształtowaną wkładkę i oszałamiające wzory? To tylko bonus.

Teraz pogoda na TOMS to nie tyle, ale zima spadnie bez rejestracji (przynajmniej mamy nadzieję) i będzie słońce i wiosna. I będą czasy, kiedy odnajdziemy naszego wygodnego i pięknego Tomskiego i zmieniamy świat . Może tylko trochę, ale zmienimy;) Jeśli chcesz zainspirować się pomysłami, wypróbuj nasz blog właściciela: http://milanpolak.cz/kazdy-z-nas-muze-zmenit-svet/

Uszczęśliwcie się więc ... i teraz na drugim końcu świata;) Wtedy będziecie szczęśliwi po raz drugi;) I to jest tego warte, nieprawdaż? Bądź inny w butach Toms.

Opublikowany przez: Milan Polák

Podobał Ci się ten artykuł?