−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 69 godzin 48 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Buty Toms - Kolekcja Wiosna / Lato 2016

  %31. %05. %2016      Ze świata mody

Buty Toms należą do najpopularniejszych marek. To nie tylko ze względu na ich niewiarygodną wygodę, ale także szlachetny pomysł i niesamowite projekty. Przyjdź i zobacz nas z najnowszą kolekcją wiosenno-letnią na 2016 rok i przekonaj się, że tego właśnie brakuje Ci dzisiaj w Twoim bucie .

Jesteśmy wdzięczni markom Toms dzięki organizacji charytatywnej #withoutshoes , ale chcielibyśmy powtórzyć ich niesamowity pomysł. Buty Toms są częścią fundacji One For On e, która zapewni dzieciom w krajach rozwijających się buty, które mogą uzyskać dużo więcej - na przykład w czasie uczęszczania do szkoły. Lepszej przyszłości dziecka można również pomóc, kupując te buty. Zabierz swoje buty Toms i daj prezent dla dziecka, które ich potrzebuje.

Powiedzmy płasko - nie kupujemy obuwia Toms właśnie z powodu tego wspaniałego aktu. Wykonujemy je głównie ze względu na ich świetny design . W szczególności tegoroczna kolekcja obuwia Toms jest tego warta. A więc patrzymy na nich trochę bliżej.

W kolekcji dla kobiet nie wiemy, od czego zacząć. Klasyczny krój "Tomsek" może być ozdobiony delikatnym i romantycznym wzorem kwiatowym lub monochromatycznym, niebieskim lub różowym materiałem. Latem można również użyć motywu tropikalnego w kolorze ciemnoniebieskim lub różowym.

Nietypowe są również damskie "figury", które nie mają typowego kształtu i kroju butów marki Toms. Na nodze możesz również nosić buty i drewniaki . Są one również dostępne w zamkniętych sandałach. Ale co uważamy za najbardziej oryginalny model? Zdecydowanie korkowe trampki! Przytulny i pomysłowy korek, z którego wykonane są trampki, ma również wbudowane ciekawe kolory, więc na pewno będziesz inny!

damskie buty Toms

buty na klinie

trampki Toms

W kolekcji męskich butów Toms nie możemy zapomnieć o typowym cięciu w tropikalnym motywie. Możesz nawet zrobić to w damskim numerze, więc ty i twoja kochana połowa zostanie dopasowana w szczegółach. Jednak buty z małymi rekinami lub ciekawe trampki również są przemyślane.

Męskie Tomki

Męskie Tomki

Nawet dla naszej małej miłości Toms nie zapomina. Ta kolekcja dzieci jest naprawdę do wyboru w tym roku. Najmodniejsza jest idea tych samych butów w numeracji dziecięcej, młodzieżowej i damskiej z motywem flagi amerykańskiej. Uważamy, że tej rodziny nie można zignorować. Jednak błyszczące modele są również piękne i można je kupić w popularnym kolorze rafy lub mentolu. Możesz przeczytać o obuwie dziecięce wszystkich marek na ten rok w innym czasopiśmie .

kochanie Toms

kochanie Toms

Wygodne, lekkie, stylowe iz dobrymi intencjami. Lepiej nie moglibyśmy potrząsnąć butami Toma. A co z tobą? Czy wybrałeś swoje idealne buty na lato? Nie bój się, nigdy nie pójdziesz z nami dalej;) Jesteś inny z nami.

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?