−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 146 godzin 3 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

BUTY ZIMOWE NA TEN SEZON

  %11. %12. %2018      Different TV CZ / SK

Buty zimowe damskie

>

W dzisiejszym odcinku Different TV pokażemy Wam zimowe buty, które na pewno nie zmrożą Wam palców u stóp. Najwyraźniej zima nadeszła, czy tego chcemy, czy nie. Musimy to zaakceptować i przygotować się na to. Ten, kto bardzo nie lubi zimy, chętniej się na nią zbroi. I właśnie w tym zamierzamy Ci dziś pomóc!

Czy ładna para butów zimowych w ogóle istnieje? Prawdopodobnie zadawałaś sobie to pytanie w pewnym momencie. Odpowiedź brzmi? Tak, one istnieją. Zebraliśmy cztery marki, które przekonają Cię, że buty zimowe mogą być piękne, stylowe, eleganckie... No i naprawdę pasują do Ciebie.

Toms, Converse, Emu, Crocs. To właśnie one obalają mity i ustalają modowe porządki. Pokazują one, że but może być naprawdę wysokiej jakości, stylowy, elegancki i pięknie ciepły. Dlatego ta święta czwórka postanowiła wyposażyć swoje buty, w kapcie z antypoślizgową podeszwą. A szczególnie cieszysz się z tego gdy jest oblodzona.

Co więcej Dowiedz się więcej w naszym nowym wideo, w którym stworzyliśmy szybkie, pięciominutowe spojrzenie na to, co mamy dla Ciebie i czego nie powinno zabraknąć w Twojej szafie z butami na zimę 2018.

BUTY ZIMOWE MĘSKIE

>

Opublikowany przez: Martin Špeta

Podobał Ci się ten artykuł?