−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 146 godzin 58 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

CALVIN KLEIN AKCESORIA MODY

  %04. %03. %2019      Different TV CZ / SK

CALVIN KLEIN

>>

Calvin Klein postanowił w tym sezonie nadać swoim produktom jaskrawe odcienie kolorów.

Główne z nich to fuksja i róż.Dlaczego te kolory To dość proste, pasują absolutnie do wszystkiego. Niezależnie od stroju. Jeśli jesteś brunetką, brunetem lub blondynką, nic nie stoi na przeszkodzie. Zawsze będzie do Ciebie pasować i co najważniejsze, będzie na Tobie dobrze wyglądać.

Calvin Klein tradycyjnie przychodzi z bardzo popularnymi torebkami, szalikami i z czapkami, które szczególnie przypadły Wam do gustu. Skupiając się bardziej na torebkach, mamy unikalny i nowy kształt. Jest to piękna aktówka w formie torebki, która posiada niezliczoną ilość funkcji. Można ją nosić czysto w dłoni, można też elegancko przewiesić przez ramię (jak crossbody). Ta wspaniała torebka ma niezliczoną ilość zalet, więc nie krępuj się i obejrzyj filmik. Simcha wymieni je wszystkie dla Ciebie. A jest ich wiele!

>

Oprócz wspomnianych torebek, w tegorocznej kolekcji ciekawie prezentują się również odwracalne paski. Usłyszycie o nich szczególnie w naszym filmie, więc słuchajcie uważnie, ale też zobaczcie, jakie są piękne. Dla nas była to po raz kolejny miłość od pierwszego wejrzenia!

A jeśli jesteście zainteresowani kolejnymi nowościami, kliknij na wideo, aby zobaczyć, jakie piękne dzieła mają dla Was projektanci z CK

CK KABLE

>

Miejsce pracy: ul

Opublikowany przez: Martin Špeta

Podobał Ci się ten artykuł?