−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 35 godzin 22 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Cirque du Soleil dla Desigual

  %12. %06. %2013      Ze świata mody

Hiszpańska marka odzieży Desigual ponownie stworzyła limitowaną linię CIRQUE DU SOLEIL, która powstała we współpracy z największym na świecie cyrkiem. Co to jest Cirque du Soleil?

Cirque du Soleil (w tłumaczeniu z francuskiego oznacza to "Solar Circus") to firma założona w 1984 roku przez artystów ulicznych Guy Laliberté i Daniela Gauthiera. Ta firma rozrywkowa ma siedzibę w Montrealu w Kanadzie. Cyrk składa się z kilku stałych plików i kilku innych plików, które podróżują po całym świecie.

Cirque du Soleil Cirque du Soleil

Cirque du Soleil jest opisywany jako nowoczesny cyrk, ale poza ważnymi występami, podkreśla także historię swoich występów. Próbowali wpasować ten pomysł w każdą część garderoby w ograniczonej kolekcji Desigual . Cirque du Soleil opiera się na tradycji klasycznych cyrków. Różni się od faktu, że nie używa zwierząt w swoich przedstawieniach. Same spektakle to mieszanka elementów różnych przedstawień ulicznych, operowych, baletowych, cyrkowych i muzyki rockowej. Muzyka na żywo jest odtwarzana dla każdego spektaklu i jest skomponowana bezpośrednio do spektaklu. Znakomite kolorowe i kreatywne kostiumy są również doskonałe. Wszystkie tuniki, sukienki, t-shirty, spodnie, torebki i akcesoria z limitowanej kolekcji Desigual Cirque du Soleil niosą ze sobą kreatywność tych strojów oraz główne idee i charaktery tego luksusowego cyrku.

Pośród doświadczonych cyrkowców, Cirque du Soleil jest uważany za jeden z najlepszych cyrków na świecie, głównie dzięki bardzo ponadprzeciętnym wynagrodzeniom i korzyściom oferowanym przez jego pracowników, a Cirque du Soleil wydało wiele płyt DVD z występami. Na przykład film fabularny Alegria czerpiący z pokazu na żywo o tej samej nazwie lub filmu IMAX - Kino Journey of.Cirque du SOleil odwiedził już Czechy. Po raz pierwszy Praga gościła go na arenie Sazki z pokazem Delirium w 2007 roku. A także trzy lata w 2010 roku z jednym z najstarszych i najbardziej udanych pokazów Saltimbanco, w którym występuje nawet jeden czeski akrobata - Jakub Plšek. Jeszcze w tym roku w Pradze przygotowywane jest kolejne Praskie Cyrkowe show.

Catwalk - kolekcja Desigual Cirque du Soleil Catwalk - kolekcja Desigual Cirque du Soleil

Kiedy kolekcja odzieży Desigual Cirque du Soleil pojawiła się po raz pierwszy w Czechach, spotkała się z wielkim zainteresowaniem jej wspaniałymi pomysłami i projektami. Kolejną interesującą rzeczą jest to, że każda część garderoby - sukienki damskie, torebki, damskie kolorowe koszulki, luksusowe tuniki, kolorowe dodatki - wszystkie noszą w sobie kapsułę, w której odcięty jest wprost od kostiumów artystów tego cyrkowego świata :) Desigual zawsze myśli o czymś innym ... prawdopodobnie też chce być INNYM;)

Opublikowany przez: Team Different

Podobał Ci się ten artykuł?