−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 69 godzin 58 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Co Converse Sneakers będzie nosić wiosną i latem 2018 roku?

  %09. %03. %2018      Ze świata mody

Już jest! Właśnie pierwsza partia sneakersów Converse przybyła z nowej kolekcji Wiosna / Lato 2018. Jak to jest? Znów legendarny. Odpowiednio legendarny idealny. Istnieje naprawdę wiele ciekawych utworów, które naszym zdaniem są różne. I od razu się zakochaliśmy. Wyobraźmy ich sobie.

Marka modowa Converse nie jest konieczna, wszyscy znamy ją bardzo dobrze. Jest na rynku ponad sto lat temu, więc jest dla ciebie jasne, że ta legenda po prostu nie zwyciężyła i że masz przynajmniej część pary w swoim bucie.

Nadal musimy powiedzieć, że w tej kolekcji, oprócz klasycznego typu Chuck Taylor All Star, powraca jeden bit , który pokochasz w ten sam sposób. Klasyczny Chuck Taylor All Star ma zarówno niskie, jak i kostki . Jedna gwiazda pojawiła się zarówno w wersji tekstylnej, jak i skórzanej. Każda jest inna, ale mają jedną wspólną cechę. Są po prostu "rozmowami", a to oznacza, że ​​powinieneś wybrać co najmniej jedną parę.

Marka Converse to marka, która ma wiele superlatyw, a także 5 P (s):

1) jest doskonały

2) jest wyrafinowany

3) jest wygodny

4) jest miłe

5) jest pełna

Kiedy weźmiemy wszystkie PS razem i doprowadzimy ich do siebie, otrzymamy bardzo jasny wynik = Tylko ładne pary pieniędzy (dla) Dobry Pecky!

A jaka jest tegoroczna kolekcja? Och, Boże. Jednak osądź sam siebie. Ci, którzy boją się eksperymentów i ci, którzy się nie boją, przyjdą do swoich. Również miłośnicy stylu armii, a nawet gwiazd rocka.

Converse One Star

Converse Sneakers

Converse Sneakers

Converse Sneakers

Converse Sneakers

Converse Sneakers

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?